9.5 C
Alba Iulia
Субота, 30 Вересня, 2023

Мобільний додаток від “Сільпо” допоможе покупцям користуватися бонусами та зберігати чеки

Фірмовий додаток супермаркетів «Сільпо» допомагатиме користуватися програмою «Власний Рахунок». Додаток для iOS та Android покликаний замінити собою пластикові картки, адже відтепер інформацію можна відображати на касі з екрану.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на NaChasi

Відтепер винагорода у вигляді балів «Власний Рахунок» нараховується безпосередньо у додаток, а акційні пропозиції оновлюватимуться щотижня. В додатку передбачена функція зберігання чеків покупця та сканер штрихкодів, за допомогою якого можна буде дізнатися ціну та наявність товару в конкретному магазині.

blank

Користувач отримає інформацію про «ціни тижня», пропозиції від «власного імпорту» та інші товари. Також за допомогою додатку можна переглянути акційні пропозиції конкретного магазину, для чого достатньо лише обрати магазин мережі на мапі чи ввести потрібну адресу.

Оскільки в додатку немає інтеграції зі сховищем карток Passbook на iOS-пристроях, то алгоритм генерує новий QR-код щоразу, коли покупець відкриває цифрову картку. Це буде зручно при безконтактних оплатах за допомогою смартфону.

Останні новини:

Зараз читають