9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 21 Червня, 2021

Міністерство економічного розвитку запропонувало передбачити в бюджетній декларації 77 млрд грн на розвиток промисловості

 • Міністерство розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства запропонувало передбачити в Бюджетній декларації на 2021-2023 роки 77 млрд грн на проекти підтримки розвитку промисловості.

  Як передає БізнесЦензор, про це глава міністерства Тимофій Милованов повідомив на брифінгу.

  “Загальну суму ми подали в Бюджетну декларацію на 2021-2023 роки на загальну суму 77 млрд грн. Це досить велика сума грошей”, – повідомив міністр.

  Милованов зазначив, що бюджетну підтримку аграріїв планується збільшити з 4 млрд грн в цьому році до сумарно понад 40 млрд грн в наступні три роки.

  “У сільському господарстві фінансова підтримка сільгосп товаровиробників в цьому році 4 млрд грн, на наступні три роки ми просимо по 13,64 млрд грн. Це з урахуванням запуску ринку землі, як ми й обіцяли, ми будемо збільшувати підтримку”, – підкреслив Милованов.

  Міністр також повідомив, що фінансування Фонду часткового гарантування кредитів для придбання землі запропоновано збільшити з 240 млн грн в поточному році до 1,04 млрд в наступних.

  “Додатково з 2021 роки ми видаватимемо кредити фермерським господарствам або компенсувати ставку і там ми просимо поки що 500 мільйонів на кожен рік”, – уточнив Милованов.

  Міністр додав, що також запропоновано передбачити з Бюджетної декларації на 2021-2023 роки держпідтримку експорту і промисловості.

  Так, на підтримку і просування експорту планується направити у 2021 році 105 млн грн, збільшивши цю суму до 126 млн і 179 млн грн в наступні два роки.

  “Експортно-кредитне агентство — ми додаємо по 2 млрд грн щороку в статутний капітал і компенсація відсотків на кредити експортерам — також по 2 млрд грн. Це дозволить підвищити експортний потенціал”, – сказав Милованов.

  Міністр додав, що також планується кілька програм підтримки промисловості.

  Зокрема, на розвиток авіабудування і високотехнологічних галузей планується виділити у 2021-2023 році 3 млрд, 6,6 млрд, 7,6 млрд грн відповідно.

  На компенсації по кредитах на придбання виробничого обладнання планується виділити по 2 млрд грн в кожен з трьох років.

  Співфінансування з держбюджету проєктів смарт-спеціалізації регіонів передбачено в сумі 1,5 млрд, 2,2 млрд і 3 млрд грн відповідно.

  “Створення фонду енергоефективності в промисловості – тобто підтримка модернізації промисловості через поліпшення технологій в енергетиці – 0,5 млрд, 1 млрд, 1,5 млрд грн”, – додав Мілованок.

  За словами міністра, ці пропозиції ще можуть обговорюватися з представниками галузей економіки, міжнародними партнерами і громадянами.

  “Цифри будуть схожими, якщо бюджет зможе це собі дозволити, а конкретні програми можуть трохи змінюватися”, – зазначив глава Мінекономіки.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Компанія UKRJET представила БПЛА-камікадзе «Злива» на виставці «Зброя та безпека» (фото)

  Баражуючий боєприпас «Злива» від компанії UKRJET був продемонстрований на міжнародній виставці «Зброя та безпека – 2021».

  Гелікоптери Збройних сил України модернізують для використання ракет “повітря-повітря”

  Незабаром армійська авіація Збройних сил України може отримати оновлені гвинтокрилі машини, які будуть здатні успішно вести бойові дії вночі, використати високоточне озброєння...

  Україні затвердила Стратегію розвитку оборонно-промислового комплексу

  Рада національної безпеки та оборони на засіданні розглянула та затвердила Стратегії розвитку оборонно-промислового комплексу України.Про це секретар РНБО...

  “Укрзалізниця” планує заробляти близько 100 мільйонів гривень на рік від здачі в оренду площ на вокзалах

  Протягом літа через систему Prozorro.Продажі АТ "Укрзалізниця" планує передати в оренду понад 41,5 тис. кв. м площ 24 залізничних вокзалів.

  На трасі Н-31 Дніпро-Решетилівка продовжують масштабне будівництво нового шляхопроводу через залізницю (фото)

  На Полтавщині, в рамках будівництва траси Н-31 Дніпро-Решетилівка, мостовики працюють над зведенням нового шляхопроводу через залізницю в с. Бутенки.

  Україна і Туреччина відновлять дружні візити кораблів берегової охорони

  Керівники Морської охорони ДПСУ та Берегової охорони Туреччини на спільній зустрічі домовилися про продовження та посилення співпраці у Чорному морі.

  Для Збройні сили України замовили десяток броньованих гусеничних тягачів БТС-4

  В інтересах Збройних Сил України замовлено десяток модернізованих броньованих гусеничних тягачів БТС-4.Про це розказали у сюжеті Факти ICTV, передає Національний Промисловий...

  Компанія «Радіонікс» розробляє активну головку самонаведення нового покоління

  Науково-виробниче підприємство «Радіонікс» розробляє активну головку самонаведення нового покоління.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.Про нові...

  Зараз читають

  “Укрзалізниця” планує заробляти близько 100 мільйонів гривень на рік від здачі в оренду площ на вокзалах

  Протягом літа через систему Prozorro.Продажі АТ "Укрзалізниця" планує передати в оренду понад 41,5 тис. кв. м площ...

  Україна і Туреччина відновлять дружні візити кораблів берегової охорони

  Керівники Морської охорони ДПСУ та Берегової охорони Туреччини на спільній зустрічі домовилися про продовження та посилення співпраці...

  Гелікоптери Збройних сил України модернізують для використання ракет “повітря-повітря”

  Незабаром армійська авіація Збройних сил України може отримати оновлені гвинтокрилі машини, які будуть здатні успішно вести бойові...

  З’явилась відеопрезентація надсучасного українського багатоцільового ударного stealth-БПЛА ACE ONE

  На виставці "Зброя та Безпека-2021" відбудеться офіційна презентація надсучасного українського багатоцільового ударного stealth-БПЛА ACE ONE.