9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 30 Липня, 2021

Міністерство економічного розвитку і торгівлі зареєстрував новий індустріальний парк “Київщина”

 • Міністерство економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ) України включило до Реєстру індустріальних (промислових) парків індустріальний парк “Київщина” (с. Нові Петрівці Вишгородського района Київської обл.), Який став 28-м в реєстрі.

  Згідно з інформацією на сайті МЕРТ, парк включений до реєстру 25 жовтня.

  Ініціатором створення парку виступило ПрАТ “Промислово-технологічний парк” Київщина”. Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна.

  Парк створений строком на 30 років, загальна площа його земельної ділянки – 118,36 га.

  За даними НКЦБФР, ПрАТ “Промислово-технологічний парк “Київщина” зареєстровано в Нових Петрівцях У 2002 році, на його базі планувалося створити технопарк.

  Станом на 2 квартал 2017 року його акціонерами є два київських ТОВ – “КАМ” і “Фобос” (по 42,8745% акцій) і Вишгородський районний комунальний фонд підтримки підприємництва (14,2411%).

  За інформацією МЕРТ, з 2013 року відповідно до закону “Про індустріальні парки” в Україні ініційовано створення 30 індустріальних парків, з яких 28 включені в реєстр ВП.

  Станом на 25 жовтня поточного року в Україні також функціонує сім приватних парків, які не включені до реєстру.

  Місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування та приватними суб’єктами відпрацьовуються питання створення індустріальних парків в Донецькій, Дніпропетровській, Запорізькій, Закарпатській, Житомирській, Івано-Франківській, Кіровоградській, Львівській. Миколаївській, Полтавській, Рівненській, Херсонській, Чернігівській, Чернівецькій, Черкаській, Тернопільській областях і в Києві.

  Згідно із законодавством, ІП може розміщуватися на одному або декількох суміжних земельних ділянках. Його площа повинна бути від 15 до 700 га. Парк створюється на термін не менше 30 років.

  Держпідтримка створення і функціонування ІП включає виділення коштів з держфонду регіонального розвитку за умови співфінансування з місцевих бюджетів в розмірі 10% їх кошторисної вартості, звільнення від пайової участі в розвитку місцевої інфраструктури в разі будівництва об’єктів в межах ВП, а також звільнення від сплати імпортного мита при ввезенні обладнання та комплектуючих, які не виробляються в Україні.

  Всього в 28 індустріальні парки країни, згідно з реєстром МЕРТ, в якості учасників зареєстровані ТОВ “Шосткинський елеватор” в індустріальному парку “Свема” (Сумська обл.); ТОВ “СГ Метанол”, “сингаза ФТС і” Інвестиційна група “Квартал” в ІП “Павлоград” (Дніпропетровського обл.), ПП “Ланна-Агро” в Ланнівском ВП.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Дослідно-проектний центр кораблебудування захистив технічний проєкт модернізації катерів типу Island для ВМС України

  Миколаївський Дослідно-проектний центр кораблебудування передав Міністерству оборони технічний проєкт, який передбачає три варіанти можливої модернізації патрульних катерів...

  У Запоріжжі встановили останню секцію прогонової будови верхової частини вантового мосту (фото)

  На будівництві мостового переходу в Запоріжжі мостобудівники встановили на тимчасові опори шосту, останню секцію прогонової будови верхової частини вантового моста.

  Турецький виробник буде встановлювати українські двигуни на всі нові моделі безпілотників Bayraktar

  Турецька компанія Baykar Makina у виробництві безпілотних літальних апаратів (БПЛА) використовує українські двигуни. Зараз вони застосовуються на дронах нового покоління Аkıncı, надалі...

  В Україні розробили та виготовили першу промислову систему накопичення енергії

  У Вінниці тестуватимуть першу промислову систему накопичення енергії повністю розроблену, спроєктовану та виготовлену в Україні.Потужність системи накопичення становитиме...

  У Миколаївській області будують найбільшу в Європі ферму з вирощування креветок

  ТОВ "Акваферма "Тилігул", в селі Ташине Миколаївської області, має намір у жовтні 2021 року завершити будівництво найбільшого в Європі підприємства повного циклу...

  Бельгія передасть Україні дослідницьке судно для моніторингу Чорного та Азовського морів

  Україна отримає від Бельгії дослідницьке судно для моніторингу та проведення досліджень у Чорному та Азовському морі.Про це повідомили...

  Turkish Airlines збільшує частоту польотів одразу до п’яти міст України

  Авіакомпанія Turkish Airlines на початку серпня збільшить частоту польотів відразу до п'яти міст України, у тому числі й в столичний аеропорт Бориспіль.

  РСЗВ «Град» на шасі КрАЗ успішно пройшло всі випробування

  Реактивна система залпового вогню БМ-21 «Град» на автомобільному шасі КрАЗ успішно пройшла всі етапи випробувань.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  Зараз читають

  Український “Руслан” доставив з Ізраіля до США партію винищувачів F-16

  Український літак Ан-124 “Руслан” доставив другу партію F-16 для приватної фірми Top Aces.Передає Національний...

  На Запоріжжі аграрії відзначають значне збільшення врожайності

  Згідно з нинішніми даними, цього року урожай у Запорізькій області набагато більший у порівнянні з минулими роками.

  На Львівщині збудували реабілітаційний комплексний центр для осіб з інвалідністю

  У Великому Любіні Львівської області запрацювала нова філія Центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Галичина». Комплекс...

  Київ придбає 20 електробусів в рамках Кіотського протоколу

  Київ закупить 20 сучасних електробусів в рамках Кіотського протоколу, повідомив заступник голови КМДА Олександр Густєлєв.