9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 9 Грудня, 2022

Контейнерні перевезення в українських портах зросли на 20%

Протягом 2019-го року в портах України обробили понад 1 мільйон TEU контейнерних вантажів. Це на 20% більше ніж у 2018-му році.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Урядовий портал.

Перевалка контейнерних вантажів в Україні другий рік поспіль демонструє суттєве зростання, який в кілька разів перевищує середні світові показники на ринку контейнерних перевезень, – йдеться в повідомленні Адміністрації морських портів України.

Для того щоб й надалі збільшувати обсяги контейнерних перевезень, у 2020-му році буде запущено низку цифрових сервісів, таких як “цифровий порт” спільно з Нової митницею. В Уряді також очікують, що подальший розвиток контейнерних перевезень відбудеться за рахунок транзиту контейнерів і включення України в маршрути Китайського шовкового шляху і транспортного коридору Європа-Кавказ-Азія (TRASECA), перші вантажі по якому почали доставлятися у 2019-му році.

Частка експорт та імпорту у загальному обігу контейнерів у 2019 році становила 48,6% та 46,8% відповідно. Позитивна динаміка експорту забезпечується за рахунок збільшення контейнеризації продукції харчової та легкої промисловості. На зростання імпорту контейнерних вантажів вплинуло зміцнення гривні, яке зробило привабливими поставки продуктів харчування, техніки та електроніки, будівельних матеріалів та інших товарів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають