9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 1 Липня, 2022

Київ увійшов у ТОП-3 європейських міст за економічною привабливістю

Київ увійшов до трійки кращих європейських міст з точки зору рентабельності

Мер Києва Віталій Кличко отримав в Каннах нагороду від видання Foreign Direct Investment Magazine , присуджену Києву в номінації “Найкращі європейські міста майбутнього з точки зору рентабельності”. Українська столиця увійшла в трійку лідерів. Також Київ відзначили в десятці кращих європейських міст майбутнього по стратегії залучення прямих іноземних інвестицій.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на KV

Журі конкурсу відзначило столицю України з точки зору привабливості для міжнародних інвесторів і за успішну роботу по залученню прямих іноземних інвестицій.

На всіх міжнародних подіях, на яких буваю, і під час зустрічей я обов’язково спілкуюся з потенційними інвесторами і переконую їх вкладати кошти в Київ. Сьогодні дуже важливо, щоб наше місто розвивався, ставало більш комфортним і сучасним, відповідало усім критеріям європейської столиці. І те, що світові експерти визнали Київ привабливим для інвестицій, свідчить, що ми рухаємося в правильному напрямку. А також є важливим сигналом для іноземних інвесторів про перспективність вкладання коштів в Київ, – зазначив мер Києва.

Нагадаємо, Foreign Direct Investment Magazine – спеціалізований журнал, видавцем якого є британська газета Financial Times.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають