9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 26 Вересня, 2023

“Карпатинафтохім” збільшило використання виробничих потужностей до 90%

Нафтохімічне підприємство “Карпатнафтохім” (Калуш, Івано-Франківська область) з листопада досягло рівня використання виробничих потужностей вище 90% по всій номенклатурі продукції

Щомісяця компанія переробляє близько 56 тис. тонн бензину. Про це повідомив акціонер підприємства Ігор Цуцький в ході свого виступу на Petroleum Ukraine 2017.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на enkorr.

У жовтні ми працювали десь на потужності 80% і з листопада ми вийшли на рівень понад 90%. Зараз ми переробляємо 56 тис. т нафти в місяць, з грудня вийдемо на рівень понад 60 тис. т, – зазначив він.

Попри те, що завод простоював з 2012 року, головною проблемою з якою зіткнулося підприємство при запуску виявилася нездатність “Укрзалізниці” забезпечити вантажоперевезення для потреб підприємства.

Після запуску ми 3 місяці не могли отримати рухомий склад, тому що, кажучи відверто, Західна залізниця не була готова обслуговувати підприємство, яке щодоби перевалює 5 тис. Т вантажу. Зараз це налагоджується, у нас є рухомий склад, – говорить акціонер підприємства.

Зараз “Карпатнафтохім” переробляє бензин, в зимовий період підприємство може перейти на часткове використання бутану як сировину. Крім того, на підприємстві анонсували випуск октанозбільшуючої компонента метил-трет-бутилового ефіру вже в 2018 році.

 

Останні новини:

Зараз читають