9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 11 Грудня, 2023

Канада звільнить від мита 98% української продукції

Сьогодні, 8 лютого, планується винести в сесійний зал ВРУ законопроект про ратифікацію угоди про вільну торгівлю між Україною та Канадою, раніше схвалений профільним парламентським комітетом.

Для прийняття необхідного позитивного рішення в сесійній залі знайдеться як мінімум 226 голосів парламентаріїв. Про це повідомив перший віце-прем’єр – глава Мінекономрозвитку Степан Кубів під час круглого столу «Угода про вільну торгівлю з Канадою: нові горизонти для України», пише propozitsiya.com. Передає Національний промисловий портал.

За його словами, угода про вільну торгівлю між Україною та Канадою є дуже важливим для української сторони. Воно дає можливість вітчизняним виробникам диверсифікувати експортні поставки і наростити обсяги продажів своєї продукції, відкриє для вітчизняних товаровиробників в різних бізнес-сегментах нові можливості, посилюючи їх експортні позиції.

Як повідомила заступник голови МЕРТ Наталія Микольська, угода забезпечує преференційної доступ до ринку Канади. Зокрема, 98% українського імпорту будуть звільнені від сплати мит. Одночасно, як повідомила вона, українські компанії отримають також доступ і до державних закупівель в Канаді.

Нагадаємо, 14 грудня 2016 року Канада ратифікувала ЗВТ в Нижній палаті парламенту. Вільна торгівля з Україною повинна бути ще схвалена у Верхній палаті.

Раніше в МЕРТ повідомляли, що Київ розраховує на ратифікацію Канадою угоди про зону вільної торгівлі з Україною в березні-2017, якщо парламенти обох країн встигнуть її ратифікувати в лютому поточного року.

Останні новини:

Зараз читають