9.5 C
Alba Iulia
Субота, 25 Березня, 2023

Інвестиційна привабливість України зростає

У 2017 році індекс інвестиційної привабливості України досяг максимуму за останні шість років – 3,15 бала за 5-бальною шкалою

Це зростання підтверджується непоганою ситуацією на ринках біржових товарів, де Україна є активним гравцем. Це зернові, сільгоспвиробництво, метали і руда.

Про це повідомляє Новое Время, посилаючись на думку експертів.

Поступово ситуація дійсно поліпшується, удосконалюються підходи влади зараз. З’являються такі речі, як автоматичне відшкодування ПДВ. Крім цього, в 2017 році ми маємо вирости в рейтингу Doing Business, тому що дуже багато точкових ініціатив було здійснено, – каже Олексій Гончарук, керівник Офісу ефективного регулювання(BRDO)

 

Будь-яке сприйняття бізнесом клімату для інвестицій і розвитку підприємництва у нас йде трошки з затримкою. Наприклад, найбільш реформаторські дії, які були введені в 2015-2016 роках, вони спочатку приймаються як закони, а потім вони реалізуються, як рішення уряду і потім фактично вони починають виконуватися. Тому бізнес з затримкою починає відчувати, що ситуація в країні поліпшується, – наголошує Гліб Вишлінський, виконавчий директор Центру економічної стратегії.

 

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають