9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 1 Грудня, 2022

Житомирський завод IZOVAT розширює виробництво та будує новий цех (фото)

Житомирський завод теплоізоляційних матеріалів IZOVAT інвестує у власне виробництво спільно з ЄБРР близько 30 мільйонів євро.

Про це йшлося за тристоронній зустрічі керівництва міста, підприємства та ДУ UkraineInvest, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Житомир.info.

«Обсяг товарообігу на «Ізоваті» зараз 1,3 млрд грн. А із запуском нового заводу потужністю в 90 000 т/рік тут планують вийти на рівень у 3 мільярди. Сьогодні ми обговорили реалізацію інвестиційного проєкту із керівництвом заводу та виконавчим директором UkraineInvest. Будівництво нової лінії з великим відсотком автоматизації потребуватиме залучення високопрофесійних працівників. А це більші надходження до бюджету громади, в рази більша заробітна плата і, як наслідок, призупинка відтоку кадрів закордон», – сказав під час зустрічі Житомирський міський голова Сергій Сухомлин.

У цілому, IZOVAT має амбітні плани. Нова потужніша лінія виробництва та 200 нових робочих місць – лише один з кроків, котрий має наблизити підприємство до основної мети: створити кластер і стати лідерами по Україні з виробництва мінеральної вати.

На сьогодні у реалізації проєкту з будівництво нових цехів беруть участь три столичні заводи промислово-будівельної групи «Ковальська»: Бетон Комплекс, ЗЗБК ім. Ковальської та Дарницький ЗЗБК. 

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають