9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Березня, 2023

«Завод Фрунзе» інвестує 8 млн євро в нову лінію виробництва

blank
Фотографію взято з сайту http://hubs.ua/

«Завод Фрунзе» (Харків) планує інвестувати 8 мільйонів євро в лінію по виробництву решіток, – повідомила прес-служба підприємства.

Як уточнюють в компанії, проект буде реалізований в 2-3 етапи, а вартість першого етапу становитиме 3 млн євро повідомляє hubs.

Голови правління ПАТ «Завод Фрунзе» Олександр Василенко, коментуючи плани по розширенню потужностей, зазначив, що підприємство підписало контракт на виготовлення виробничої лінії з німецькою компанією.

«Ми купували цю продукцію в Польщі протягом 16 років, ми добре бачимо і розуміємо ринок збуту і тепер вирішили укомплектувати один з наших цехів найсучаснішим обладнанням з випуску цієї продукції. Його виробнича потужність становитиме 200 тонн продукції на місяць, обладнання надійде на завод в середині майбутнього року », – поінформував топ-менеджер.

Раніше повідомлялося, що харківське підприємство «Південкабель» виходить на європейські ринки: компанія інвестувала в нове обладнання € 500 тис. Для цеху волоконно-оптичних кабелів. Техніка дозволить випускати кабелі з підвищеною кількістю оптичного волокна, що відповідає європейським стандартам.

Автор Дмитро Дубенський

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають