9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 27 Січня, 2023

Залучення до України американських інвестицій є одним з найважливіших пріоритетів Києва

blankАмериканські компанії енергетичного сектора поки не зуміли повністю здійснити своїх планів в Україні.

В інтерв’ю DT.UA глава дипломатичного відомства зазначив, що торгова політика нової адміністрації США поки знаходиться в процесі стратегічного формування, і на її остаточний варіант ще необхідно буде подивитися, повідомляє  Національний промисловий портал.

Я, наприклад, справді вірю у глобальні ринки, у свободу торгівлі, обмін послугами, капіталами та, звісно, робочою силою. І вважаю, що відкритість України — це її фундаментальна перевага, і ми мусимо її використовувати, у тому числі й для залучення американського бізнесу. Конкретні проекти будемо обговорювати, адже залучити зараз американський бізнес — це справді мега-пріоритет”, – зазначив Клімкін.

Міністр підтвердив, що в даний момент з візитом у США перебуває Секретар Національної інвестиційної ради Борис Ложкін, екс-глава АП Борис Ложкін.

Із якою метою — зрозуміло, адже Ложкін — секретар інвестиційної ради. Нам справді зараз дуже потрібно на абсолютно новій якісній основі залучити американський бізнес. Оскільки, якщо подивитися на його нинішню присутність, то вона, дуже м’яко кажучи, зовсім недостатня. Зі зрозумілих причин американські компанії, що працювали в енергетичному секторі, не реалізували повністю своїх планів…, – зазначив глава МЗС.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають