9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 28 Листопада, 2021

Єгипет запрошує українські компанії інвестувати в особливу економічну зону Суецького каналу

Влада Єгипту запрошує український уряд та українські компанії інвестувати в особливу економічну зону Суецького каналу (SCZone).

Про це в інтерв’ю Інтерфакс-Україна заявив Надзвичайний і повноважний Посол Арабської Республіки Єгипет в Україні Айман Ахмед Мокхтар Елгаммаль, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

“Ми обговорюємо можливість спільного виробництва між підприємствами України і Єгипту та експорт на африканський ринок. Єгипет є членом ряду зон вільної торгівлі в африканських та арабських країнах. Наприклад, ми запросили український уряд інвестувати в особливу економічну зону Суецького каналу (SCZone). Українські підприємства зможуть виробляти продукцію в Єгипті та отримувати вигоду від єгипетських угод про вільну торгівлю в регіоні”, – повідомив дипломат.

На питання про те, чи є вже попередні домовленості по українським інвестиціям в SCZone, він відповів:

“Ми обговорили це під час візитів заступника голови Офісу президента і заступника міністра закордонних справ України в Каїр, але поки компанії не зверталися з такими пропозиціями. Це також буде темою зустрічі міжурядового технічного комітету в червні. У той же час різні організації в Україні, зокрема, “Укрмашстрой” (і входячі до нього компанії) звернулися з проханням відкрити їх представництва в Єгипті для спільного виробництва високотехнологічної продукції важкого машинобудування”, – зазначив пан посол.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що Миколаївський тепловозоремонтний завод підписав договір про співробітництво з компанією, яка офіційно представляє Єгипетські національні залізниці. У договорі йдеться про модернізацію локомотивів серії AD Tranz в кількості 55 одиниць.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають