9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 8 Грудня, 2023

ЄБРР виділив Україні 150 млн євро для будівництва та модернізації залізної дороги яка веде до портів

Європейський банк реконструкції й розвитку надав кредит в розмірі 150 млн євро на 15 років для будівництва другої колії, електрифікації та модернізації ділянки залізничної лінії на напрямку Долинська-Миколаїв-Колосівка (довжиною 253 км).

Відповідна угода була підписана 30 грудня. Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Delo.ua.

Кредит буде використаний для електрифікації та підключення ділянки Долинська-Миколаїв-Колосівка до високовольтної мережі та прокладки другого шляху на ділянках відрізка Долинська-Миколаїв.

Загальна вартість проекту становить близько 300 млн євро. Фінансувати проект будуть за кредиту ЄБРР у ​​розмірі 150 млн євро, який залучили під держгарантії.

Додаткові кошти залучать від Європейського інвестиційного банку. Відповідне фінансову угоду було підписано в грудні минулого року, відзначають в Мінінфраструктури.

За словами міністра інфраструктури Володимира Омеляна, проект дозволить вирішити проблеми з пропуском вантажів в напрямку миколаївських портів.

Проект дозволить підвищити скороти руху вантажних поїздів на 20-25% та даній ділянці. Відповідно, вдасться скоротити терміни доставки вантажів і зменшити експлуатаційні витрати. Реалізація цього проекту дозволить створити понад 300 робочих місць, – прокоментував угоду міністр інфраструктури.

Фото: Володимир Омелян

Останні новини:

Зараз читають