9.5 C
Alba Iulia
Середа, 27 Вересня, 2023

ЄБРР у 2018 році реалзіує 30 масштабних проектів в Україні на загальну суму до $1 млрд

У 2018 році Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) реалізує до 30 масштабних проектів

Загальний обсяг інвестицій ЄБРР може сягнути $1 млрд. Насамперед це виділення 150 млн євро на оновлення рухомого складу «Укрзалізниці». Гроші підуть на оновлення парку вантажних вагонів для перевезення аграрної продукції та інших товарно-сировинних вантажів.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на UBR

Також заплановано планується фінансувати масштабні проекти в металургійній галузі. Передбачається виділення другого траншу в обсязі 150 млн євро за програмою модернізації та підвищення енергоефективності металургійного підприємства ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».

У портфелі банку також є проекти, пов’язані з реалізацією концесійних угод. Адміністрація морських портів України та ЄБРР домовилися про фінансування технічної розробки проектів концесії Херсонського морського порту і стивідорної компанії «Ольвія». Крім покриття витрат на технічну допомогу в організації цих проектів Європейський банк оплатить підготовку конкурсів для залучення приватних інвесторів до передачі в концесію двох державних стивідорних компаній (навантаження-розвантаження суден).

Останні новини:

Зараз читають