9.5 C
Alba Iulia
Середа, 17 Серпня, 2022

ЄБРР схвалив кредит до 35 мільйонів доларів на закупівлю тисячі зерновозів для Louis Dreyfus в Україні

Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) погодив кредит в розмірі до 35 млн доларів для фінансування покупки до 1 тисячі вагонів хоперів-зерновозів дочірньою компанією одного з найбільших у світі агротрейдерів Louis Dreyfus Company в Україні. Таку заяву зробив старший радник із зовнішніх зв’язків ЄБРР Антон Усов.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Реалізація відповідного проєкту буде спрямована на розв’язання проблеми нестачі вагонів на українському ринку, підтримку стратегії Louis Dreyfus по створенню надійного та ефективного ланцюжка постачання в Україну.

Louis Dreyfus – найбільший Агротрейдер у світі. Основні операції зосереджені в Женеві. Штаб-квартира знаходиться в Роттердамі, однак компанія також веде діяльність ще більш ніж в 100 країнах світу. Зокрема, Louis Dreyfus володіє складськими приміщеннями в Північній і Південній Америці, Азії, на Близькому Сході та в Африці, в Європі та регіоні Чорного моря. На частку Louis Dreyfus припадає близько 10% світового обсягу торгівлі сировиною.

Louis Dreyfus в Україні володіє п’ятьма активами: Рахнянський склад зерна та олійних культур місткістю 159 тис. тонн, Гайсинський склад – 72 тис. тонн (обидва Вінницька обл.), Сердюківскій склад – 32 тис. тонн (Черкаська обл.), Михайлівський склад – 98 тис. тонн (Запорізька обл.) і комплекс в Одеському порту загальною потужністю зберігання зерна приблизно 240 тис. тонн і річним обсягом перевалки 4,5 млн тонн.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають