9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 5 Лютого, 2023

ЄБРР інвестує понад 24 млн доларів в індустріальний парк у Львові

Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) схвалив інвестиції $24,5 млн на купівлю до 35% акцій спільного підприємства з Dragon Capital Investment Limited з метою розвитку Львівського індустріального парку.

Про це повідомив сам банк у четвер, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Fixygen.

У повідомленні зазначається, що інвестиції ЄБРР у ​​першу фазу цього індустріального парку, розташованого на кордонах міста Львова, становитимуть до $5,5 млн. Загальна вартість проекту Lviv Industrial Park становитиме $70 млн.

Спеціалізацією індустріального парку, що включає промислові та логістичні площі, заявлено “продукти харчування”, охорона здоров’я та екстрені служби”.

Проєкт повинен відповідати принаймні BREEAM “Добре” або еквівалентної сертифікації зеленого будівництва.

Наприкінці 2021 року повідомлялося, що Dragon Capital розпочав будівництво першої черги індустріального парку Lviv Industrial Park – сухого складського комплексу площею 14,4 тис. кв.м на ділянці 2,7 га. Територія Lviv Industrial Park охоплює площу 23,5 га та складається із шести ділянок, спланованих під складські та виробничі приміщення загальною площею 140 тис. кв. м.

Dragon Capital – одна з найбільших інвестгруп в Україні у сфері інвестицій та фінансових послуг, надає повний спектр інвестиційно-банківських та брокерських послуг, прямих інвестицій, управління активами інституційних, корпоративних та приватних клієнтів.

Компанія заснована у 2000 році в Києві. Одним із ключових напрямів діяльності компанії Dragon Capital є інвестиції в ринок нерухомості. Управління портфелем комерційної нерухомості здійснює Dragon Capital Property Management. Станом на листопад 2022 року, під її керуванням знаходиться 29 об’єктів комерційної нерухомості, включаючи 13 об’єктів офісної, шість об’єктів торгової нерухомості та 10 логістичних комплексів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають