9.5 C
Alba Iulia
Субота, 10 Червня, 2023

Японія виділила Україні $290 тис. на освіту та медицину

blankЯпонія виділила 290 тис. доларів на реалізацію 5 проектів в сфері освіти та медицини в Сумській, Запорізькій, Дніпропетровській, Миколаївській та Одеській областях в 2017 році. Відповідні грантові угоди були підписані з українськими благодійними організаціями в посольстві Японії в Україні за участю посла Японії Шигекі Суми в п’ятницю, 27 січня, повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Українські новини.

Уряд Японії надає Україні безоплатну допомогу в рамках 1-го етапу фінансування програми підтримки проектів людської безпеки «Кусаноне». Підписання 2-го пакета контрактів заплановано на лютий 2017 року.

Кошти виділені 4 благодійним фондам і організаціям на модернізацію медичного обладнання в Краснопільської центральної районної лікарні (Сумська область), Запорізькому обласному клінічному протитуберкульозному диспансері, Новомосковської центральної райлікарні (Дніпропетровська область) і Первомайської центральної міської багатопрофільної лікарні (Миколаївська область).

Також фінансова підтримка від уряду Японії виділена благодійному фонду «Карітас Одеса» на поліпшення навчальних умов в приміщенні Жовтневого навчально-виховного комплексу в Одесі. Всього з 2002 року в Україні в рамках програми «Кусаноне» були реалізовані 103 проекту на загальну суму 7,5 млн доларів.

 

Останні новини:

Зараз читають