9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 16 Травня, 2022

В Україні працює понад 1200 німецьких підприємств

Протягом останніх двох років створили понад 35 тисяч робочих місць на виробничих потужностях німецького автопрому в Україні. Сьогодні Німеччина посідає перше місце серед торговельних партнерів України у Європейському Союзі.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на «БізнесЦензор».

За результатами першого півріччя 2018 року товарообіг між нашими країнами склав $ 5,4 млрд та показав 15% зростання у порівнянні з минулим роком. Також Німеччина посідає четверте місце серед основних країн-інвесторів в Україну з обсягом інвестицій в 1,7 млрд євро.

Ми говоримо про введення можливостей сертифікації і стандартизації німецької продукції, яка виготовляється в Україні. Це дозволить збільшити здатність продукції, кооперації між країнами, а також залучити інвестиції, – розповів віце-прем’єр-міністр, міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко

Важливим напрямом співпраці Україні з німецькими партнерами є також участь в консорціумі з управління газотранспортної системи та зберігання газових сховищ, який планується створити.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають