9.5 C
Alba Iulia
Субота, 24 Липня, 2021

В Україні очікується інвестиційний бум

 • Різкий приплив інвестицій в Україну має відбутися на тлі виходу країни на міжнародний ринок облігацій

  Вихід на міжнародний ринок облігації дозволить запустити в державі нові інвестиційні проекти, що приверне додаткове фінансування. Таку думку на Міжнародному форумі EE Real Estate Forum 2017 висловив генеральний директор комунального підприємства «Київське інвестиційне агентство» Олег Мисюк.

  Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на UBR

  Олег Мисюк розповів, що в Україні накопичилося багато потенційних інвестиційних контрактів. Більш того вже сформований цілий пакет пропозицій для інвесторів. Не вистачало тільки підтвердження стабілізації фінансового стану.

  У цьому році ми отримали таке підтвердження від наших міжнародних партнерів, – заявив Місюк.

  Українська економіка поступово відновлюється, а бізнес розвивається. За словами експерта, про це свідчить майже стовідсоткова заповнюваність бізнес-центрів, чого не було ще півтора-два роки тому.

  Орендні ставки поки ще низькі, але сам факт того, що в Києві може виникнути дефіцит офісної нерухомості, підтверджує позитивний тренд в економіці, – вважає Місюк.

  Місюк висловив впевненість, що галузь нерухомості, рекреації, охорони здоров’я та освіти незабаром стануть ключовим сектором припливу інвестицій в Україну. При чому зацікавлені в цьому будуть не тільки місцеві, але також іноземні інвестори.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Основний український завод з ремонту зенітних комплексів вийшов у прибуток

  Балаклійський ремонтний завод, який ремонтує зенітні комплекси 9К33 «Оса», 2К12 «Куб», 9К330 «Тор», 2К22 «Тунгуска», ЗСУ-23-4 «Шилка»...

  Перший зібраний в Одесі гелікоптер SW-205 покажуть 16 серпня

  Перший зібраний в Одесі на місцевому авіаремонтному заводі цивільний «Ірокез» – гелікоптер SW-205, обіцяють показати 16 серпня.Про це...

  Сили спеціальних операцій оснастять новими бронежилетами українського виробництва

  Військовослужбовці Сил спеціальних операцій ЗСУ отримають бронежилети нового зразка. Відповідні вимоги до цієї амуніції вже розроблені в Міністерстві оборони України.

  До України прибув п’ятий гелікоптер H145 для Національної поліції

  П’ятий гелікоптер H145 для Національної поліції у середу, 21 липня, прибув до України.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  Державний науково-дослідний інститут авіації розглядає можливість локалізації радянських винищувачів в Україні

  У Державному науково-дослідному інституті (ДНДІ) авіації розглядають локалізацію радянських винищувачів в Україні.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  У Збройних силах відкрили школи підготовки фахівців радіоелектронної боротьби та розвідки

  У навчальних центрах Збройних Сил України відкрито нові школи підготовки кваліфікованих фахівців – радіоелектронної боротьби та радіоелектронної розвідки.Передає Національний...

  Укрзалізниця у першому півріччі перевезла 23 мільйони тонн мінбудматеріалів

  "Укрзалізниця" за перше півріччя 2021 року перевезла залізницею у внутрішньому сполученні майже 23,3 мільйонам тонн мінбудматеріалів, що на 21,5% перевищує аналогічний показник...

  З аеропорту Ужгорода виконали перший міжнародний рейс

  Аеропорт Ужгород обслужив перший міжнародний рейс з моменту відновлення роботи аеропорту.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  Зараз читають

  У Запорізькій області побудували новий стадіон (фото)

  У Запорізькій області в селищі Комишуваха з початку року розпочав роботу новий спортивний стадіон.

  Шебелинський нафтопереробний завод подвоїть виробництво бензинів

  Шебелинський нафтопереробний завод (Šhebel) планує збільшити обсяг виробництва бензинів стандарту Євро-5 на 156 тис. тонн – до...

  Уряд дозволив здійснювати експорт військової продукції ще двом українським підприємствам

  Уряд надав ТОВ «ЮА.РПА» та ПАТ «Науково-технічний комплекс «Електронприлад» повноваження на експорт товарів військового призначення власного виробництва.

  Морська охорона замовила навігаційний ремонт плавучої казарми

  Плавучу казарму проєкту Р-140 Морської охорони очікує навігаційний ремонт.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.