9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 30 Вересня, 2022

В 2016 році активність інвесторів, які вкладали кошти в високотехнологічні вітчизняні компанії зросла на 32%

За минулий рік активність інвесторів, які вкладали кошти в високотехнологічні вітчизняні компанії, зросла майже на третину.

В минулому році число угод, пов’язаних із інноваційними компаніями України, збільшилося порівняно з 2015 роком на 32% – до 87. Це найвищий показник за всю історію існування галузі, повідомила Українська асоціація венчурного капіталу та прямих інвестицій (UVCA). Передає “Новое Время

Загальна сума інвестицій в інноваційну галузь у 2016 році склала $88 млн. За даними аналітиків UVCA, середній чек майже в два рази перевищив показник 2015-го та склав $1 млн.

В Асоціації відзначили, що особливістю інвестиційного ринку в 2016 році стала зосередженість інвесторів на вкладенні коштів в компанії на початковому, посівному (Seed) етапі. Таких угод UVCA в 2016 році нарахувала 73. Середній розмір інвестиції в одну компанію у даному сегменті перевищував $500 тис.

За оцінками UVCA, загалом за останні п’ять років обсяг інвестицій в українські інноваційні компанії склав понад $400 млн. Згідно підрахунків Асоціації, на сьогодні в Україні існує близько 3 тис. стартапів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають