9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 17 Вересня, 2021

“Укрзалізниця” спрямувала майже 1,3 мільярда на капінвестиції

 • За перший квартал 2017 року ПАТ “Укрзалізниця” спрямувала майже 1,3 млрд гривень на капітальні інвестиції.

  Передає Національний промисловий портал, з посиланням на Економічну правду.

  Як наголошується, це в 1,6 разу більше, ніж за перший квартал минулого року, коли на капітальні інвестиції було витрачено 804,2 млн гривень.

  Правління “Укрзалізниці” визначило пріоритетним напрямком для інвестиційної діяльності оновлення та модернізацію рухомого складу, тому більша частина коштів – 815,9 млн гривень – була направлена саме на ці програми, – йдеться у повідомленні.

  Зокрема на виготовлення та придбання нового рухомого складу було спрямовано 314,6 млн гривень.

  За цю суму вдалося придбати 12 пасажирських вагонів та виготовити власними силами на вагоноремонтних заводах “Укрзалізниці” 134 вантажні вагони. А за перший квартал минулого року жодного нового вагона придбано не було, – повідомляє компанія.

  Згідно з повідомленням, понад 501 млн гривень було вкладено в модернізацію рухомого складу, що на 32% більше показника першого кварталу минулого року.

  Цьогоріч 154 млн гривень спрямовано на модернізацію тягового рухомого складу, 303,5 млн гривень – вантажних вагонів та 40,8 млн гривень – пасажирських вагонів, – йдеться у повідомленні.

  На капітальне будівництво в цьому році вже було спрямовано 297,7 млн гривень. З них на будівництво Бескидського тунелю – 126,8 млн гривень та 113,5 млн гривень на реконструкцію та ремонт колії, – заявили у компанії.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Парламент ухвалив за основу законопроєкт про розвиток виробництва біометану

  Верховна Рада в першому читанні ухвалила законопроєкт №5464 "Про внесення змін до закону України "Про альтернативні види...

  Міноборони уклало договори на закупівлю 37 тисяч тонн палива

  Департамент державних закупівель та постачання матеріальних ресурсів Міноборони розпочав процедури закупівлі пально-мастильних матеріалів.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  З початку року виробництво автомобільної техніки в Україні зросло у 2,6 раза

  У серпні підприємствами української автомобільної промисловості було випущено 554 транспортних засоби, що в 4,6 раза більше, ніж у серпні 2020-го.Передає Національний Промисловий Портал з...

  Для української армії випробовують рухому станцію очищення води «Джерело-2000»

  В інтересах Збройних сил України проводять випробування рухомої станції очищення води «Джерело-2000».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  Реалізації проєкту високошвидкісної залізниці в Україні коштуватиме 2-5 мільярдів доларів

  Вартість будівництва високошвидкісної залізниці в Україні може скласти близько 2-5 мільярдів доларів, заявив заступник директора департаменту інвестиційної діяльності "Укрзалізниці" Володимир Шемаєв.

  До України прибув 50-й контейнерний потяг з Китаю (відео)

  До Києва з Чунцина прибув контейнерний поїзд, який доставив 62 контейнери.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Центр транспортних стратегій.

  В Ужгороді побудували перший у місті скейт-майданчик

  На площі Богдана Хмельницького в Ужгороді відкрили перший у місті майданчик для катання на скейтбордах і роликах.Передає Національний Промисловий...

  Бельгія передала Україні науково-дослідне судно Belgica для екологічного моніторингу Чорного та Азовського морів

  Для проведення екологічного моніторингу Чорного та Азовського морів Бельгія передала Україні науково-дослідне судно «Belgica» (A962).Про це йдеться в...

  Зараз читають

  “Азовмаш” та “Азот-Імпекс” виготовлять для “Укрзалізниці” вагонокомплектів на понад 420 мільйонів гривень

  ТОВ "Азовмаш" (Київ) визнано переможцем аукціону на постачання на адресу філії "Укрзалізниці" - Центру обслуговування виробництва вагонокомплектів...

  НАН України проводить випробування супутника “Січ-2-30” на замовлення КБ “Південне”

  Український космічний апарат «Січ-2-30» проходить комплекс випробувань в установах Національної академії наук України.Передає Національний...

  Бельгія передала Україні науково-дослідне судно Belgica для екологічного моніторингу Чорного та Азовського морів

  Для проведення екологічного моніторингу Чорного та Азовського морів Бельгія передала Україні науково-дослідне судно «Belgica» (A962).

  Термінал Ніка-Тера хоче увійти в межі порту Ольвія для підвищення ефективності роботи

  ТОВ "Морський спеціалізований порт Ніка-Тера" подало заявку на включення кордонів території компанії в межі території спеціалізованого морського...