9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 24 Березня, 2023

“Укрзалізниця” спрямувала майже 1,3 мільярда на капінвестиції

blankЗа перший квартал 2017 року ПАТ “Укрзалізниця” спрямувала майже 1,3 млрд гривень на капітальні інвестиції.

Передає Національний промисловий портал, з посиланням на Економічну правду.

Як наголошується, це в 1,6 разу більше, ніж за перший квартал минулого року, коли на капітальні інвестиції було витрачено 804,2 млн гривень.

Правління “Укрзалізниці” визначило пріоритетним напрямком для інвестиційної діяльності оновлення та модернізацію рухомого складу, тому більша частина коштів – 815,9 млн гривень – була направлена саме на ці програми, – йдеться у повідомленні.

Зокрема на виготовлення та придбання нового рухомого складу було спрямовано 314,6 млн гривень.

За цю суму вдалося придбати 12 пасажирських вагонів та виготовити власними силами на вагоноремонтних заводах “Укрзалізниці” 134 вантажні вагони. А за перший квартал минулого року жодного нового вагона придбано не було, – повідомляє компанія.

Згідно з повідомленням, понад 501 млн гривень було вкладено в модернізацію рухомого складу, що на 32% більше показника першого кварталу минулого року.

Цьогоріч 154 млн гривень спрямовано на модернізацію тягового рухомого складу, 303,5 млн гривень – вантажних вагонів та 40,8 млн гривень – пасажирських вагонів, – йдеться у повідомленні.

На капітальне будівництво в цьому році вже було спрямовано 297,7 млн гривень. З них на будівництво Бескидського тунелю – 126,8 млн гривень та 113,5 млн гривень на реконструкцію та ремонт колії, – заявили у компанії.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають