9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 11 Квітня, 2021

“Укрзалізниця” спрямувала майже 1,3 мільярда на капінвестиції

 • За перший квартал 2017 року ПАТ “Укрзалізниця” спрямувала майже 1,3 млрд гривень на капітальні інвестиції.

  Передає Національний промисловий портал, з посиланням на Економічну правду.

  Як наголошується, це в 1,6 разу більше, ніж за перший квартал минулого року, коли на капітальні інвестиції було витрачено 804,2 млн гривень.

  Правління “Укрзалізниці” визначило пріоритетним напрямком для інвестиційної діяльності оновлення та модернізацію рухомого складу, тому більша частина коштів – 815,9 млн гривень – була направлена саме на ці програми, – йдеться у повідомленні.

  Зокрема на виготовлення та придбання нового рухомого складу було спрямовано 314,6 млн гривень.

  За цю суму вдалося придбати 12 пасажирських вагонів та виготовити власними силами на вагоноремонтних заводах “Укрзалізниці” 134 вантажні вагони. А за перший квартал минулого року жодного нового вагона придбано не було, – повідомляє компанія.

  Згідно з повідомленням, понад 501 млн гривень було вкладено в модернізацію рухомого складу, що на 32% більше показника першого кварталу минулого року.

  Цьогоріч 154 млн гривень спрямовано на модернізацію тягового рухомого складу, 303,5 млн гривень – вантажних вагонів та 40,8 млн гривень – пасажирських вагонів, – йдеться у повідомленні.

  На капітальне будівництво в цьому році вже було спрямовано 297,7 млн гривень. З них на будівництво Бескидського тунелю – 126,8 млн гривень та 113,5 млн гривень на реконструкцію та ремонт колії, – заявили у компанії.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Виділено кошти на реконструкцію та розбудову пунктів пропуску на Закарпатті

  Закарпатська область отримає кошти на реконструкцію старих та будівництво нових пунктів пропуску на Українському кордоні з державами...

  Проведено стендові випробування двигуна для надзвукової ракети «Блискавка»

  Державне підприємство «Івченко-Прогрес» провело стендові випробування прототипу двигуна до надзвукової ракети «Блискавка».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Уряд вказав джерела фінансування космічної системи «Січ-2-1»

  Уряд вказав джерела фінансування для створення космічної системи «Січ-2-1» в інтересах українських структур і відомств.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  Морська охорона ремонтує черговий сторожовий катер «Гриф» на Азовському морі

  Маріупольський загін Морської охорони Державної прикордонної служби України оголосив про закупівлю послуг з ремонту катера «Гриф».Передає Національний Промисловий Портал з...

  Збройні сили України замовили близько десятка модернізованих БТС-4 у Львівського бронетанкового заводу

  Збройні сили України замовили близько десятка спеціалізованих бронетягачів БТС-4 у Львівського бронетанкового заводу. Про плани з цьогорічного виконання замовлень Міноборони кореспондентам АрміяInform...

  Харків домовляється про виробництво турецьких автобусів Karsan

  У Харкові було підписано Меморандум про наміри співробітництва між Харківською міською радою та турецькою компанією з виробництва автобусів Karsan.

  Спеціалісти КНУ імені Тараса Шевченка сприятимуть розвитку регіонів та ОТГ

  Київський національний університет імені Тараса Шевченка займатиметься освітнім розвитком об’єднаних територіальних громад України. Таку домовленість було затверджено в рамках підписання Меморандуму про співпрацю Університету...

  В Україні легалізували виробництво та продаж медичного канабісу

  Кабінет міністрів ухвалив постанову, згідно з якою деякі медпрепарати на основі канабісу більше не входять до переліку наркотичних засобів.

  Зараз читають

  До кінця року “Укрпошта” покриє мережею пересувних відділень 50% українських сіл

  Кабінет міністрів України ставить завдання до кінця грудня 2021 року покрити мережею пересувних відділень АТ "Укрпошта" 50%...

  Київський бронетанковий завод передав українській армії ще три модернізованих танки Т-72

  Збройним силам України передали ще три модернізованих на ДП «Київський бронетанковий завод» основних бойових танків Т-72.

  Пошуково-рятувальна служба відремонтує адміністративну будівлю в Бердянську

  Казенне підприємство «Морська пошуково-рятувальна служба» реконструює будівлю Морського рятувального підцентру КП “МПРС” у місті Бердянськ Запорізької області.

  Проведено стендові випробування двигуна для надзвукової ракети «Блискавка»

  Державне підприємство «Івченко-Прогрес» провело стендові випробування прототипу двигуна до надзвукової ракети «Блискавка».Передає Національний Промисловий...