9.5 C
Alba Iulia
Середа, 6 Грудня, 2023

“Укрзалізниця” отримає потужних інвесторів зі США

В листопаді 2017 року ПАТ “Укрзалізниця” за сприяння та підтримки Уряду України планує підписати рамкову угоду про співпрацю зі світовим гігантом General Electric Transportation, який є складовою транснаціональної корпорації General Electric

Уряд України та ПАТ “Укрзалізниця” націлені на підтримку довготривалої співпраці з компанією General Electric щодо проекту оновлення українського парку вантажних магістральних тепловозів. Про це повідомив в. о. голови правління ПАТ “Укрзалізниця” Євген Кравцов під час переговорів із президентом та виконавчим директором американської компанії General Electric Transportation пані Джеймі Міллер, що відбулися 4 жовтня.

Євген Кравцов зазначив, що з американськими партнерами досягнуто домовленості про створення робочої групи для прискорення процесу підготовки рамкової угоди.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на офіційний сайт Укрзалізниці

Сподіваємось у найстисліші терміни підготувати документи, в межах яких укладатимуться операційні контракти. Ми вже продемонстрували фахівцям General Electric наші виробничі бази, які могли стати потенційними майданчиками для розгортання виробництва американською компанією, – розповів Євген Кравцов.

Також під час зустрічі з президентом компанії General Electric Transportation Прем’єр-міністр України наголосив на важливості співпраці зі світовим виробником локомотивів і локалізації виробництва, яка може досягти 40%.

Для нас важливо модернізувати рухомий склад Укрзалізниці, а це потребує інвестицій та технологічних рішень. Тож питання співпраці з GE може стати тим випадком, коли поєднання можливостей буде вдалим, – зазначив Володимир Гройсман.

Нагадаємо, що п’ятирічний план розвитку ПАТ “Укрзалізниця” передбачає модернізацію і закупівлю 270 локомотивів. Частину локомотивів планується модернізувати і придбати у співпраці з General Electric. Також ПАТ планує в 2018 році підписати договір із General Electric на придбання 30 локомотивів на умовах лізингу.

Останні новини:

Зараз читають