9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 25 Січня, 2022

Укрзалізниця інвестувала в модернізацію інфраструктури 6,8 млрд гривень

Акціонерне товариство «Укрзалізниця» в січні-жовтні 2018 року інвестувало в оновлення рухомого складу і модернізацію інфраструктури понад 6,8 млрд грн, що надійшли на спеціальний інвестиційний рахунок компанії від індексації тарифів на вантажні перевезення.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на «Інтерфакс-Україна».

“Цим коштом в січні-жовтні 2018 року «Укрзалізниця» профінансувала закупівлю вантажних вагонів на суму 390,5 млн грн, модернізацію і капітальний ремонт тягового рухомого складу на суму понад 1,5 млрд грн, здійснила авансовий платіж для отримання в користування 30 магістральних вантажних тепловозів General Electric на суму понад 1,1 млрд грн”, – повідомляється на сайті компанії з посиланням на директора з економіки та фінансів «Укрзалізниці» Андрія Рязанцева.

Компанія також придбала матеріали для виготовлення, модернізації та капітального ремонту вантажних вагонів на суму 2,1 млрд грн і матеріали верхньої будови колії для модернізації інфраструктури на суму близько 1,7 млрд грн.

При цьому, за словами А.Рязанцева, за останній рік, наприклад, середня ціна дизельного палива виросла на 30%, вартість електроенергії в середньому на 15%, середня заробітна плата – майже на 25%, а індекс цін товаровиробників промислової продукції зріс на 16,6%.

«Таким чином, індексація тарифу, яка була здійснена в кінці 2017 року, вже нівельована зростанням цін на компоненти собівартості перевезень, відповідно, джерело для подальших інвестицій відсутнє. Саме тому ми пропонуємо переглянути чинний рівень тарифу і здійснити його автоматичну прив’язку до індексу цін виробників», – зазначив він.

В цілому протягом 10 місяців 2018 року «Укрзалізниця» інвестувала в закупівлю і ремонт вантажних вагонів, модернізацію і капітальний ремонт тягового рухомого складу, оновлення інфраструктури понад 6,8 млрд грн від індексації тарифів на вантажні перевезення на 15%, яка відбулася 31 жовтня 2017 року.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають