9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 5 Лютого, 2023

“Укрспирт” інвестує у модернізацію виробництва

Держпідприємство «Укрспирт» у 2019 році інвестує 311 млн грн в електронну систему обліку готової продукції, а також у модернізацію виробництва. Також компанія встановить лінії з виробництва кормових добавок на виробничих майданчиках у Львівській та Сумській областях.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на прес-службу підприємства.

Інвестиції у впровадження системи обліку продукції складуть близько 40 млн грн. У планах «Укрспирту» також розширити виробництво спирту-сирцю на 9,8 тис. тонн на виробництві у Лопатинському та в Суходолах, запустити виробництво біоетанолу потужністю 24,4 тис. тонн в рік в Сторонибабах.

Також “Укрспирт” проведе модернізацію виробничого майданчику в Тхорівці (Київська обл.) для виробництва технічних рідин загальною потужністю 4,08 тис. тонн на рік та встановить енергозберігаюче обладнання на двох майданчиках у Львівській і одній — в Сумській областях.

В першу чергу кошти будуть спрямовані на виготовлення нових видів продукції (біоетанолу, спирту-сирцю, високопротеїнових кормових добавок, біогазу і вуглекислоти), а також встановлення енергозберігаючого обладнання. Крім власних коштів, для реалізації стратегічного плану ми плануємо залучати короткострокове фінансування від українських банків, – повідомили в прес-службі «Укрспирту»

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають