9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 6 Лютого, 2023

“Укрпошта” починає будувати автоматизоване сортувальне депо в Івано-Франківську

Генеральний директор “Укрпошти” Ігор Смілянський та директор ТОВ “Солар спецмонтаж-3” Тарас Виноградник підписали угоду про початок будівництва в Івано-Франківську першого автоматизованого сортувального депо.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Івано-Франківське депо увійде до Львівського кластера та використовуватиметься для обробки кореспонденції регіону, зокрема для відправлення кореспонденції до 41 міського поштового відділення, 90 сільських відділень, 31 пересувного відділення та дільниць кур’єрської доставки Івано-Франківської області.

За попередніми розрахунками, мінімальний час та обсяг обробки посилок у новому автоматизованому депо зросте в середньому до 24 тис. посилок на день або до 7,6 млн на рік, що дозволить значно скоротити швидкість доставлення відправлень не лише в межах області, а й по Україні.

“Ми вже розпочали процес будівництва сортувального центру у Львові, і паралельно даємо старт будівництву депо, увійшовши у львівський кластер. Найближчим часом ми плануємо розпочати будівництво Рівненського та Тернопільського депо у західному регіоні. Розташовуватимуться вони за принципом концентрації потоків відправлень, а не за адміністративним поділом в областях, як зараз”, – зазначив генеральний директор “Укрпошти” Ігор Смілянський.

На зміну ручному сортуванню, яке зараз використовується для обробки пошти, в новому депо буде використовуватися автоматичне сортування 96% відправлень.

У повністю автоматизованому Івано-Франківському депо використовуватиметься система управління складом (WMS) та транспортними перевезеннями (TMS). На 6 тис. м² передбачені зони приймання, обробки відправлень, сортування преси та окремо кур’єрської доставки, складські приміщення.

Планується, що сортувальний центр працюватиме в режимі 24/7, завдяки чому можна буде скоротити час обробки відправлень до 3-5 годин та відповідно забезпечити швидку та своєчасну доставку по всій території країни.

Відбір підрядника на будівництво сортувального центру проводився через систему електронних закупівель ProZorro. За умовами тендеру будівництво сортувального депо коштуватиме майже 14 млн доларів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають