9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 29 Листопада, 2021

“Укрпошта” отримає від ЄІБ 30 мільйонів євро на модернізацію логістичної мережі

АТ “Укрпошта” та Європейський інвестиційний банк підписали гарантійну угоду, згідно з яким компанія отримає кредит в розмірі 30 млн євро на модернізацію логістичної мережі — будівництво трьох нових сучасних сортувальних центрів, а також 20-ти депо і створення відповідної IТ-інфраструктури.

Документ був підписаний 6 жовтня в Брюсселі під час Саміту Україна-ЄС. Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

“Підписання гарантійної угоди з Європейським інвестиційним банком дозволить нам якісно модернізувати існуючу логістичну мережу “Укрпошти” – створити нові сортувальні центри і закупити необхідне сучасне обладнання для здійснення більш швидких і зручних поштових відправлень”, – зазначив міністр інфраструктури України Владислав Криклій.

Кредит ЄІБ надається разом з технічною допомогою, яка включає аналіз ринку, розробку бізнес-плану та інвестиційних потреб для нової мережі. Також ЄІБ допоможе в розробці інвестпрограми, що є ключовою складовою в забезпеченні фінансування від банку.

Завдяки проєкту в “Укрпошті” сподіваються впровадити сучасну логістичну мережу для обробки посилок, скоротити терміни доставлення і поліпшити загальну якість поштових послуг.

Своєю чергою, генеральний директор “Укрпошти” Ігор Смілянський зазначив, що кредит від ЄІБ — це лише частина великих інвестицій в поштову інфраструктуру.

“Всього в рамках стратегії відновлення логістичної мережі ми плануємо залучити близько 100 млн євро для будівництва 8 автоматизованих сортувальних хабів і 62 регіональних депо — це як кредитні кошти від ЄІБ і ЄБРР, так і власні інвестиції “Укрпошти”. […] Модернізація поштової інфраструктури дозволить зменшити негативний вплив на екологію: нові логістичні центри будуть відповідати всім екологічним стандартам ЄС і зменшать вантажний трафік в містах завдяки винесенню сортувальних центрів за їх межі”, – додав він.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають