9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 24 Січня, 2021

“Укрпошта” отримає від ЄІБ 30 мільйонів євро на модернізацію логістичної мережі

 • АТ “Укрпошта” та Європейський інвестиційний банк підписали гарантійну угоду, згідно з яким компанія отримає кредит в розмірі 30 млн євро на модернізацію логістичної мережі — будівництво трьох нових сучасних сортувальних центрів, а також 20-ти депо і створення відповідної IТ-інфраструктури.

  Документ був підписаний 6 жовтня в Брюсселі під час Саміту Україна-ЄС. Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  “Підписання гарантійної угоди з Європейським інвестиційним банком дозволить нам якісно модернізувати існуючу логістичну мережу “Укрпошти” – створити нові сортувальні центри і закупити необхідне сучасне обладнання для здійснення більш швидких і зручних поштових відправлень”, – зазначив міністр інфраструктури України Владислав Криклій.

  Кредит ЄІБ надається разом з технічною допомогою, яка включає аналіз ринку, розробку бізнес-плану та інвестиційних потреб для нової мережі. Також ЄІБ допоможе в розробці інвестпрограми, що є ключовою складовою в забезпеченні фінансування від банку.

  Завдяки проєкту в “Укрпошті” сподіваються впровадити сучасну логістичну мережу для обробки посилок, скоротити терміни доставлення і поліпшити загальну якість поштових послуг.

  Своєю чергою, генеральний директор “Укрпошти” Ігор Смілянський зазначив, що кредит від ЄІБ — це лише частина великих інвестицій в поштову інфраструктуру.

  “Всього в рамках стратегії відновлення логістичної мережі ми плануємо залучити близько 100 млн євро для будівництва 8 автоматизованих сортувальних хабів і 62 регіональних депо — це як кредитні кошти від ЄІБ і ЄБРР, так і власні інвестиції “Укрпошти”. […] Модернізація поштової інфраструктури дозволить зменшити негативний вплив на екологію: нові логістичні центри будуть відповідати всім екологічним стандартам ЄС і зменшать вантажний трафік в містах завдяки винесенню сортувальних центрів за їх межі”, – додав він.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  В Україні випробовують дрон-камікадзе «Пілум» (відео)

  Українська компанія A.Drones провела льотні випробування безпілотного літака-снаряда «Пілум».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  «Аеротехніка» поставить аеродромне обладнання авіабазі Нацгвардії

  Науково-виробниче підприємство «Аеротехніка-МЛТ» поставить аеродромне обладнання авіабазі Національної гвардії України.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.Програмно-технічний...

  Київський завод прийняв на модернізацію другий літак Ан-26 для ВМС України

  Другий транспортний літак Ан-26 для Військово-морських сил України прибув на модернізацію на «Завод 410 ЦА».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  Маріупольська бригада Нацгвардії отримала нову техніку

  Маріупольська бригада оперативного призначення Національної гвардії України отримала нову автотехніку.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.На...

  Донецька залізниця відремонтувала 133 кілометри колій

  Донецька залізниця у 2020 році різними видами ремонту оновила 133,16 кілометра колії.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ШоТам.

  Польща продовжує співпрацювати з Україною для ремонту винищувачів Міг-29

  Польща співпрацює з Україною по ремонту радянських винищувачів МіГ-29 зі складу національних повітряних сил.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  “Епіцентр” інвестує понад $1,2 млрд у розвиток

  Генеральний директор групи компаній "Епіцентр К" Петро Михайлишин повідомив, що у наступні два роки компанія запланувала вкласти $1,22 млрд у свій розвиток.

  «Антонов» готовий добудовувати літаки Ан-74 для Збройних сил без російських деталей

  Державне підприємство “Антонов” готове розпочати практичну роботу по 100% заміні матеріалів, комплектуючих та цілих агрегатів російського походження в літаках сімейства Ан-72/74 за...

  Зараз читають

  МАУ підготувала літаки для перевезення вакцин від коронавірусу

  Авіакомпанія "Міжнародні авіалінії України" відзначає готовність до транспортування вакцин від коронавірусу на своїх літаках Boeing 737 та...

  Держава профінансує реконструкцію восьми інфраструктурних об’єктів на Вінничині

  На Вінниччині цьогоріч ДФРР (Державний фонд регіонального розвитку) профінансує реконструкцію восьми об’єктів «Великого будівництва» - семи інфраструктурних...

  “Укрзалізниця” вводить послугу перевезення вантажів з узгодженими термінами та обсягами

  АТ "Укрзалізниця" з січня 2021 року запроваджує новий продукт для своїх клієнтів — послугу перевезення вантажів у...

  На Хмельниччині завершується спорудження першої черги олійноекстракційного заводу

  Агрохолдинг «Кернел» завершує будівництво першої черги «Старокостянтинівського олійноекстракційного заводу» на Хмельниччині. Наразі роботи на об'єкті виконані на...