9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 11 Грудня, 2023

Український стартап Allset залучив $5 млн інвестицій від фондів Greycroft і Andreessen Horowitz

Додаток для бронювання столиків і попереднього замовлення їжі в ресторанах Allset, засноване українцями Стасом Матвієнко та Ганною Поліщук, залучив $ 5 млн.

Провідним інвестором виступив фонд Greycroft. Разом з ним в раунді А брали участь Andreessen Horowitz, Vaizra Investments, Compound, FJ Labs і український SMRK. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на AIN.UA.

Сервіс Allset дозволяє скоротити очікування замовлення в ресторані до мінімуму, заздалегідь забронювавши столик, зробивши замовлення і оплативши його. Для ресторанів він також допомагає обслуговувати клієнтів ефективніше.

Компанія обслуговує 22 000 замовлень за місяць в більш ніж 700 закладах дев’яти міст США, включаючи Сан-Франциско, Нью-Йорк, Лос-Анджелес і Чикаго. При цьому, в лютому директор по роботі з клієнтами Дмитро Нікулін розповідав AIN.UA, що щомісяця через додаток відбувається 11 000 замовлень. Тобто, за вісім місяців обсяг замовлень Allset виріс в два рази.

За допомогою залучених коштів компанія планує збільшити витрати на маркетинг і розширити присутність в Штатах, підключивши в наступному році ресторани в таких містах як Вашингтон, Х’юстон, Філадельфія, Фінікс. Для цього стартап також планує розширити команду, технічна частина якої знаходиться в Україні. Всього у компанії три компанії: в Сан-Франциско, Нью-Йорку та Києві.

Основним викликом для стартапу партнер фонду Greycroft Бо Пібоді називає збереження якості їжі, замовленої заздалегідь. Щоб страви були свіжими, додаток показує оцінне час приготування і очікування. Більшість користувачів роблять замовлення за 30-60 хвилин до приїзду, при цьому запізнюючись, що Allset також враховує.

Перевагою українського стартапу Пібоді називає те, що сервіс обробляє і платежі за обіди. Це, на думку інвестора, дає компанії більше можливостей допомагати ресторанам, наприклад, з маркетингом і спеціальними пропозиціями на певні позиції. «Поки ресторани будуть бачити зростаючий попит в загальному, у них не буде проблем», – стверджує Пібоді.

З поточним раундом загальна сума інвестицій Allset складе $ 8,35 млн. Останній раз компанія залучала кошти у вересні минулого року. Тоді Metamorphic Ventures і легендарний фонд Andreessen Horowitz інвестували в компанію $ 2,35 млн.

Останні новини:

Зараз читають