9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 31 Березня, 2023

Україна веде переговори з IFC про фінансування інфраструктурних проєктів на Дунаї

Представники Міжнародної фінансової корпорації (IFC), що входить до Групи Світового банку, та керівництво Українського Дунайського пароплавства (УДП) провели переговори щодо можливості фінансування проєктів у сфері річкової логістики.

Про це йдеться у пресрелізі УДП, передає Промисловий Портал з посиланням на GMK center.

Проєктна команда корпорації розглядає Дунай як одну із найважливіших складових продовольчої безпеки та економічної інтеграції України з ЄС. IFC має досвід надання довгострокового фінансування проєктів у сфері річкової логістики та зацікавлена у співпраці з новою командою УДП.

«Експерти визнають, що наше підприємство має унікальний потенціал: при комплексній модернізації пароплавство здатне суттєво посилити дунайську логістику. Колеги високо оцінили результати реформування УДП минулого року. Запровадження міжнародних стандартів управління та звітності, формування прозорої та ефективної корпоративної структури відкриють для підприємства можливість співпраці зі світовими інституційними інвесторами», – йдеться у повідомленні.

За результатами зустрічі досягнуто домовленості про те, що УДП запропонує IFC цілу низку проєктів, спрямованих на забезпечення сталого розвитку.

«Це стосується не лише програми модернізації суден, а й допомоги у проведенні деофшоризації, перекладі фінансової звітності на міжнародні стандарти, діджиталізації процесів управління, програм залучення та навчання судночинів, заходів щодо зменшення негативного впливу виробничої діяльності на навколишнє середовище тощо», – наголошує підприємство.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають