9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 8 Грудня, 2023

Україна та Південна Корея розробляють «Генеральний план» спільних інвестпроектів

Україна та Південна Корея спільно працюють над «Генеральним планом», заснованим на конкретних інвестиційних проектах.

Про це повідомив посол Південної Кореї в Україні Лі Янг-Гу, пише Еkonomika.eizvestia.com. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Agravery.

Я, як Посол, постараюся, щоб українсько-корейські економічні відносини розвивалися. Адже в України величезний потенціал. У 2016 році ми провели три економічних форуми і Міжурядову комісію з питань торговельно-економічного співробітництва. І я думаю, що вони покладуть старт комерційним контрактам між підприємцями наших країн, ― зазначив посол.

Зараз ми спільно працюємо над так званим “Генеральним планом”, який заснований на конкретних інвестиційних проектах. Якщо його затвердять, він стане хорошою базою двостороннього співробітництва, ― додав він.

Так, за його словами, «Генеральний план» містить проекти з використання сонячних батарей, проекти в аграрному бізнесі та машинобудуванні, в банківському та енергетичному секторах (зокрема, модернізація електростанцій), проекти в сфері електронного уряду, будівництва сміттєпереробних об’єктів, модернізації лікарень.

Посол зауважив, що таких проектів всього 25, з яких будуть визначені десять пілотних. Але для їх реалізації потрібно встановити механізм дії і досконально вивчити український інвестиційний клімат. А також створити певну рекламу для корейських ділових кіл, щоб залучити їх капітал в Україну.

Наскільки я знаю, влітку в Україні створено Національний інвестиційний рада при президентові України. Сподіваюся, що ця організація буде сприяти якнайшвидшому зміцненню наших взаємних відносин, ― сказав Янг-Гу.

Останні новини:

Зараз читають