9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 29 Вересня, 2022

Україна та Китай проведуть переговори щодо перспектив реалізації проекту “Повітряний експрес”

blankУкраїна та Китай проведуть переговори щодо перспектив реалізації проекту “Повітряний експрес”. Про це заявив Міністр інфраструктури України Володимир Омелян під час зустрічі із Головою ради директорів китайської корпорації “ССЕС”. У зустрічі також взяв участь Державний секретар Міністерства інфраструктури Андрій Галущак, Перший заступник Голови КМДА Генадій Пліс, Генеральний директор ДП “Міжнародний аеропорт Бориспіль” Павло Рябікін.

Міністр інфраструктури України зазначив, що з огляду на зростання пасажиропотоку в аеропорті “Бориспіль” та беручи до уваги перспективи заходу лоукост-компаній до зазначеного аеропорту, вже скоро постане проблема щодо дешевого та зручного з’єднання Києва з Борисполем.

Володимир Омелян також наголосив, що українська та китайська сторони мають прийти до спільного рішення щодо майбутнього проекту “Повітряний експрес”: “Ситуація є непростою. Тому ми спільно маємо схвалити рішення щодо перспектив “Повітряного експресу”: або ми припиняємо роботу по цьому проекту, або готуємо обгрунтовану економічну пропозицію”.

Сторони домовились утворити робочу групу, з українського боку її очолить Андрій Галущак.

В кінці травня українська делегація відвідає Китай і проведе переговори щодо майбутнього проекту “Повітряний експрес, – заявив Міністр інфраструктури України.

Також він підкреслив, що китайські компанії, зокрема і “ССЕС”, мають змогу долучитись до реалізації інфраструктурних проектів в Україні в морській, автодорожній сферах: “Я знаю якість і швидкість, яку дають китайські компанії, тому я особисто вітаю більше китайські компанії в Україні”.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають