9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 19 Серпня, 2022

Українські та закордонні компанії готові інвестувати у новий аеропорт на Дніпропетровщині

Мінінфраструктури повідомило про готовність кількох українських і закордонних компаній інвестувати в будівництво аеропорту в Солоному.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Крила.

Як повідомили в прес-службі Міністерства інфраструктури України, уряд вже почав проектування та підготовчі роботи з будівництва аеропорту, який буде розміщений між Дніпром і Запоріжжям. За словами Омеляна, нові повітряні ворота стануть важливим авіаційним хабом на Сході України.

Міністр інфраструктури України Володими Омелян висловив упевненість у величезному потенціалі аеропорту: потужність його буде не менше 2-3 мільйонів пасажирів на рік протягом найближчих п’яти років. У квітні український уряд розпорядився про перерахування 200 мільйонів гривень бюджетних коштів Держагентству інфраструктурних проектів. Цільове призначення — будівництво нового регіонального аеропорту на Дніпропетровщині.

За розрахунками, на модернізацію існуючого аеропорту потрібно буде затратити майже 215 мільйонів євро. Але якщо будувати аеропорт на новому майданчику, на базі аеродрому Кам’янка або поруч із селищем Солоне, загальний бюджет складе 400 мільйонів. У той же час, за словами міністра, кілька вітчизняних і міжнародних інвестиційних компаній вже проявили інтерес до будівництва. Зараз з ними ведуться переговори, і найближчим часом можна буде говорити про фінансову участь у проекті приватних компаній.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають