9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 31 Березня, 2023

У Тернополі відкрили першу чергу заводу з виробництва пінополістиролу (фото)

У Тернополі відкрили першу чергу нового заводу “Penoboard” з виробництва екструдованого пінополістиролу. Матеріал використовується у будівництві як засіб для утеплення та підвищення енергоефективності та для захисту від шуму. Потужність виробництва становить 150 тис., а в перспективі зросте до 180 тис. кубометрів пінополістиролу на рік.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на “BuildPort“.

Будівництво об’єкту від “ідеї” до “втілення” тривало 2,5 роки. Площа виробничих приміщень нового заводу складає понад 20 тис. кв.м., а довжина конвеєра становить понад 60 метрів. Виробництво є автоматизованим, тож цілодобово, в три зміни, працює трохи більше трьох десятків осіб, кількість яких у майбутньому буде понад 50. На заводі застосовується безвідходна та екологічна технологія – всі відходи перероблюються і знову йдуть у виробництво.

При виборі місця локації нового заводу ми ретельно й вибагливо аналізували як вітчизняні, так і зарубіжні ринки. Не останню роль в цьому зіграла і загальнонаціональна стратегія на підвищення енергозбереження та енергоефективності об’єктів, – розповідає директор з продажу Тетяна Осіння.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають