9.5 C
Alba Iulia
Середа, 26 Січня, 2022

У Славському розпочнеться будівництво гірськолижного курорту, обсяг інвестицій — до $500 млн

“ОККО-рітейл” планує будівництво гірськолижного курорту в Славському

ТОВ “ОККО-рітейл” планує у 2019 році почати будівництво гірськолижного курорту у  Сколівському районі Львівської області. Весь комплекс буде включати до 65 км гірськолижних трас. Загальний термін реалізації проекту становить три-п’ять років, обсяг інвестицій — до $500 млн.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на finance.ua

Гірськолижний комплекс в Славському повинен стати найкращим в Україні. Компанія “ОККО-рітейл” (“Концерн Галнафтогаз”) зайшла в Славське і вже другий рік платить податки в місцевий бюджет, – повідомив голова об’єднаної територіальної громади (ОТГ) Славське В. Бега.

За його словами, будівництво курорту повинно розпочатися вже у 2019 році на північному схилі гори Захар Беркут з боку села Верхня Рожанка. Друга черга передбачає будівництво на горі Тростянець.

У 2018 році буде робота з технічною документацією, затвердженням і виділенням землі, а в 2019 році почнеться будівництво”, – пояснив голова ОТГ Славського.

Станом натепер проводиться затвердження генплану території. Проектування проводиться австрійською компанією. Також Славське планує в цьому році почати будівництво дороги до села Верхня Рожанка.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають