9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 12 Грудня, 2023

У Рені побудують термінал з перевалки органічного збіжжя

ТОВ «Біо-Лайн-Рені» реалізує проект з будівництва комплексу з перевалки та переробці органічного зерна в Ренійському морському порту.

Проект комплексу з перевалки та переробці органічного зерна буде реалізований в два етапи протягом двох років. Загальна сума інвестицій складе 40 млн грн. Реалізація інвестпроекту забезпечить створення 30 робочих місць. Додаткові податкові надходження плануються в обсязі 762 тис грн, через два роки після початку роботи комплексу річні відрахування в бюджет складуть 3-3,5 млн грн.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Порты Украины 

Перший етап передбачає будівництво зернового складу на 6 тис тонн. Сума інвестицій складе 11,5 млн грн. Перший етап планується реалізувати у 2018 році. На другому етапі планується зведення маслозаводу з переробки соняшнику та сої. Сума інвестицій – 28,5 млн грн. Другий етап планується реалізувати у 2019 році.

Реалізація інвестпроекту в рамках діючої СЕЗ в порту Рені – це сигнал для інших інвесторів про привабливість порту. Але що ще важливіше – це розвиток портів на принципово іншому рівні, оскільки такі проекти, як будівництво комплексу з переробки органічної продукції, дозволять не тільки нарощувати вантажообіг, а й розвивати на території порту виробництво з доданою вартістю, – відзначив в. о. голови ДП «Адміністрація морських портів України» (АМПУ) Райвис Вецкаганс.

Проект ТОВ «Біо-Лайн-Рені» забезпечить новий вантажопотік олійних і зернових вантажів в порт річним обсягом 120 тис тонн в експортному сполученні. Продукція підприємства буде направлятися в країни Європи. За попередніми оцінками, кількість суднозаходів складе 80-90 судів в рік

Останні новини:

Зараз читають