9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 29 Вересня, 2023

У Покровську інвестор хоче збудувати сміттєпереробний завод з біогазовою електростанцією

У місті Покровськ Донецької області іноземний інвестор має намір побудувати сміттєпереробний завод з біогазовою електричною станцією.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Вільне Радіо.

Міська влада міста очікує, що завод приноситиме 3,1 млн грн чистого прибутку на рік після вирахування всіх витрат підприємства.

Пропозиція надійшла ще в жовтні минулого року від представників німецької компанії Braun Industrial Teсhnology. Передбачається, що завод побудують на виїзді з вулиці Захисників України у бік Дніпра.

blank

На підприємстві будуть перероблювати сміття з місцевого полігону та стихійних звалищ, а також траву, сухі дерева та опале листя. При перероблюванні відходів завод зможе видавати півтори тисячі кіловатів електроенергії на годину. Цього вистачить, наприклад, на одночасну роботу тисячі пральних машин або 6 тисяч телевізорів.

Новий сміттєпереробний завод зможе дати громаді до 50 робочих місць. Побудувати його планують приблизно за півтора року. Кошти на це виділять з кількох джерел: 70% міська влада розраховує отримати як інвестиції від німецьких партнерів, а 30% – дати з місцевого бюджету.

Останні новини:

Зараз читають