9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 27 Січня, 2022

У Львові погодили проєкт будівництва канатної дороги на Високий замок

Депутати Львівської міської ради погодили проєкт постанови про будівництво канатної дороги на Високий замок. На засіданні міськради 52 депутати підтримали відповідну постанову. Проєкт фінансуватиметься виключно за інвестиційні кошти.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Планується, що завдяки канатній дорозі в місто залучать понад 400 мільйонів гривень інвестицій, а кошти на проведення інвестиційного та архітектурного конкурсів компенсує інвестор.

За словами в.о. керівника управління інвестицій і проєктів Львівської міської ради (ЛМР) Романа Старецького, проєкт передбачає понад 80 млн гривень інвестицій в соціальну інфраструктуру.

Також мова йде про будівництво пішохідного мосту між меморіалом Небесної сотні та губернаторськими валами.

Проєкт підвісної канатної дороги на Високий замок ЛМР затвердив ще у 2019 році. В інвестиційний проєкт входить підвісна оглядова канатна дорога з музеями, станції та відповідний сервіс.

Крім цього, зі скверу “На валах” повинні прокласти пішохідний міст до Меморіалу героїв Небесної сотні через вулицю Кривоноса. Також інвестор повинен провести благоустрій парків “Високий Замок” і “На Валах”, облаштувати безбар’єрний доступ до канатної дороги для людей з інвалідністю та реконструювати частину спортивних і дитячих майданчиків в парку.

Відзначається, що розробкою проєкту займалася архітектурна компанія “Укрдизайнгруп”, а ініціатором виступила ГО “Львівська обласна організація “Реабілітація осіб з інвалідністю”.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають