9.5 C
Alba Iulia
Середа, 1 Лютого, 2023

У Києві на Гідропарку збираються побудувати великий парк розваг

Київська влада знову повернулася до ідеї побудувати на території столичного Гідропарку великий парк розваг. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Наш Київ.

Зараз йдуть переговори з власниками найбільшого в Німеччині парку розваг Europa-park про залучення інвестицій для створення чогось подібного в Києві. Мер Києва Віталій Кличко відвідав Europa-park і зустрівся з його власниками.

За його словами, Гідропарк відмінно підходить для реалізації такого проекту, оскільки там є велика територія, майже 130 гектарів, і зручне розташування.

«Ми плануємо створити великий парк розваг і активного відпочинку на території столичного Гідропарку. Це територія майже 130 гектарів, острів недалеко від центру міста. І сьогодні нам потрібен інвестор, який вкладе кошти, досвід і ідеї в реалізацію такого великого проекту», – сказав Кличко.

Відзначимо, що Europa-park – найбільший в Німеччині та другий за відвідуваністю європейський парк розваг в Європі після «Діснейленду» в Парижі. У минулому році його відвідали понад 6 мільйонів осіб.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають