9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 11 Грудня, 2023

У Київській області хочуть реанімувати консервний завод

У Київській області планують відновити виробництво по виготовленню плодоовочевих і м’ясних консервів, – повідомили в Департаменті економічного розвитку і торгівлі Київської обласної державної адміністрації.

Як уточнили в ОДА, зараз триває пошук інвесторів для запуску виробництва на консервному заводі в селі Медвин Богуславського району. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на HUBs.

Потужності підприємства розташовані на території в 4,4 га із будівлею площею 2,3 тис. Кв. м. На заводі є обладнання для виробництва, всі необхідні комунікації. Однак останні вимагають модернізації.

Транспортерна інфраструктура виглядає наступним чином: відстань до залізничного полотна – 50 км, відстань до автомагістралі – 45 км, відстань до Києва – 155 км, завод розташований недалеко від автодороги Київ-Дніпропетровськ.

Який обсяг інвестицій необхідний для реанімації підприємства і на яких умовах, в ОДА поки не повідомляють, але підкреслюють, що пропозиція по відновленню заводу є «дійсно хорошим для інвестування».

Останні новини:

Зараз читають