9.5 C
Alba Iulia
Субота, 2 Грудня, 2023

У Китаї обговорять українські інфраструктурні проекти

Українська урядова делегація 11 – 17 травня відвідає Китай, де, серед іншого, будуть обговорюватися інфраструктурні проекти. Зустрічі з представниками китайських урядових органів і бізнесу пройдуть в Пекіні і Шанхаї.

Про це повідомив заступник міністра інфраструктури України Віктор Довгань, передає ЦТС.

Зокрема, заплановані зустрічі з Міністерством транспорту, Міністерством комерції, Ексімбанком Китаю і Фондом Шовкового Шляху. Обговорення реалізації інфраструктурних проектів має пройти з China Railway Company, China Road and Bridge Company, China Harbor Engineering Company і China Communication Construction Company, поінформував В. Довгань.

Нагадаємо, що China Harbour Engineering Company Ltd. (CHEC) стала переможцем у двох тендерах на днопоглиблення в порту Південний. CHEC є дочірньою структурою Сhina Communications Construction Co., Ltd. (CCCC). У минулому році провідне американське видання Engineering News-Record назвало CCCC третім найбільшим підрядником в світі

China Railway International Group Україна запропонувала реалізувати шість проектів в нашій країні, в тому числі побудувати четверту гілку київського метро і новий міст.

Останні новини:

Зараз читають