9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 15 Серпня, 2022

У Дрогобичі побудують новий індустріальний парк на 300 робочих місць (фото)

У місті Дрогобичі Львівської області з ініціативи міської ради планують збудувати еко-смарт індустріальний парк «Галіт» (ЕСІП «Галіт») загальною вартістю $32 мільйонів.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на GMK centre.

Індустріальний парк буде розташований на площі 19 га. У парку планують реалізовувати проєкти у сфері легкої, хімічної та меблевої промисловості, машинобудування, IT, торгівлі та інше.

blank

Дрогобицька міськрада вже затвердила концепцію парку. Надалі очікується передача документів до Державної інспекції архітектури та містобудування України (ДІАМ), а також отримання дозволу на виконання будівельних робіт.

blank

За словами голови ДІАМ Семена Кривоноса, будівництво таких об’єктів є важливим для економіки країни. Львівщина має сприятливі умови для їхнього створення.

«Близькість до кордонів із Євросоюзом, гарний інвестиційний клімат, віддаленість від зони бойових дій, кадровий потенціал – на мій погляд, це ті фактори, які сприяють розвитку даного бізнесу на Львівщині. Сподіваюся, спільними зусиллями нам дасться відновити економіку та запускати важливі проєкти, зокрема, індустріальні парки», – додав він.

blank

ЕСІП «Галіт» у Дрогобичі планують створити на 30 років із можливістю продовжити цей термін. Наразі відбувається підготовка до проведення конкурсу на вибір компанії, яка керуватиме будівництвом.

За словами співавтора концепції парку Ольги Данчук, після старту будівництва перший запуск виробництва очікується вже навесні 2023 року.

blank

Згідно з прогнозами, річний обсяг податкових надходжень з індустріального парку у Дрогобичі становитиме близько 40 млн грн. Запуск його в роботу дасть не менше ніж 300 нових робочих місць і може бути привабливим для релокованих підприємств.

«Очікується, новий індустріальний парк знизить рівень безробіття на Дрогобиччині на 20-30% і збільшить інвестиції в регіон», – резюмується в повідомленні.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають