9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 8 Грудня, 2023

У 2018-2022 роках в порту Південний реалізують низку масштабних інвестиційних проектів

Компанія Allseeds в 2018-2021 роках планує реалізувати ряд масштабних інвестиційних проектів в порту «Південний» (Лиманський район Одеської області).

У 2018 році компанія планує збільшити елеваторні потужності на території свого заводу, побудувати два склади для зберігання шроту об’ємом до 40 тис. тонн, а також термінал для зберігання і перевалки рослинного масла. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на AgroPortal.

У наступні роки Allseeds планує реалізувати проект з розвитку залізничної інфраструктури та будівництва причалу в порту «Південний».

Крім того, планується будівництво окремого соєвого заводу потужністю переробки 5 тис. тонн/добу, який стане найбільшим в Європі серед олійних підприємств і сучасного енергогенеруючого комплексу на біологічних відходах.

Як зазначається, завдяки реалізації цих проектів в Лиманському районі Одеської області з’явиться більше 1000 нових робочих місць.

Для довідки: група Allseeds в липні 2015 р ввела в експлуатацію маслоекстракційний завод в порту «Південний» потужністю переробки 2,4 тис. тонн насіння соняшнику на добу. До 2021 р планує розширити потужності підприємства до 10 тис. тонн переробки олійних в добу шляхом будівництва другої і третьої черг олійних комплексу.

Останні новини:

Зараз читають