9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 23 Березня, 2023

Турецькі компанії мають намір інвестувати в Україну

blankТурецькі компанії мають намір розширювати бізнес в Україні і вкласти свої інвестиції у Львівській області. Зокрема, їх цікавлять такі напрямки як вугільна галузь, інфраструктура та дорожнє господарство та інші.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на ПромПолітІнформ.

Можливі сфери інвестування в Львівську область та інші напрямки співробітництва обговорили представники турецьких компаній «Онур Конструкціон Інтерненешнл» і «Zeeland Shipping» з головою Львівської обласної державної адміністрації Олегом Синюткою.

Олег Синютка насамперед подякував за підтримку України, яку здійснює Туреччина, і підкреслив важливість налагодження співпраці.

Сьогодні компанії, які вклали інвестиції у Львівщину, забезпечені всіма необхідними умовами для роботи. Однією з передових є саме «Онур». Зокрема, вдячні за якість дорожніх робіт на Львівщині. До слова, маємо 5 великих компаній на території області в галузі автомобільного будівництва, – сказав Синютка.

Перспективними на території нашої області є агропромисловий сектор, будівництво, альтернативна енергетика, вугільна і туристична галузі. Зі свого боку, можемо гарантувати відсутність корупції і супровід проектів до моменту їх реалізації. До слова, в минулому році щотижня ми відкривали нове підприємство на Львівщині. В цьому році, сподіваємося, ця цифра збільшиться вдвічі, – підкреслив він.

За словами Олега Синютки, важливими проектами для реалізації зокрема, в сфері інфраструктури, є будівництво концесійної дороги, що проходить по території області, і продовження широкої колії з Європи до Львова. Зазначив голова ОДА і важливість відкриття прямих рейсів між Львовом і Стамбулом, що сприяли поліпшенню туристичних зв’язків між країнами.

Відзначимо, компанія «Онур» є підрядником багатьох ремонтних робіт по будівництву доріг на Львівщині.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають