9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 20 Вересня, 2021

Турецька компанія побудує в Ізмаїлі парогазову електростанцію

 • Парогазову електростанцію, здатну забезпечувати електроенергією і теплом промислових і комунальних споживачів, має намір побудувати в Ізмаїлі турецька компанія AKSA Energy.

  9 серпня представники AKSA Energy підписали меморандум з головою облдержадміністрації Сергієм Гриневецьким, передає Національний Промисловий Портал з посланням на Думську.

  Віцепрезидент AKSA Сердар Нішліу розповів, що його компанія – частина групи Kazanci Holding, яка займається виробництвом електроенергії, її продажем, виробництвом генераторів і продажем газу. Статутний капітал AKSA – 4 млрд грн. У ній працює 9 тисяч осіб.

  Потужність майбутньої станції в Ізмаїлі – 260 МВт.

  «Інвестуючи в проєкт в Одеській області, AKSA Energy бере на себе повне фінансування, не вимагаючи при цьому жодних державних гарантій. Супроводжувати нову електростанцію в Ізмаїлі ми будемо 25 років, після чого передамо її у власність держави», – зазначив Сердар Нішліу.

  Раніше аналогічний меморандум – про будівництво парогазової електростанції в Одесі – AKSA підписала з мером міста Геннадієм Трухановим.

  Парогазова станція служить для виробництва електрики за допомогою двох двигунів: паросилового і газотурбінного. У газотурбінної установки турбіну обертають газоподібні продукти згоряння палива, а потім потрапляють в паросилову установку, в котел-утилізатор, де нагрівають воду та утворюється водяна пара. Така конструкція дозволяє досягти електричного ККД понад 60%. Для порівняння, у працюючих окремо паросилових установок ККД зазвичай знаходиться в межах 33-45%, для газотурбінних установок – в діапазоні 28-42%.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Україна облаштовує державний кордон з Росією на Сумщині (відео)

  На Сумщині триває активне інженерне облаштування державного кордону з Російською Федерацією.Передає Національний Промисловий Портал з...

  Два балкери доставлять 150 тисяч тонн вугілля з США для роботи українських ТЕС

  Енергохолдинг ДТЕК погодив з компанією HC Trading (Heidelberg Cement Group) постачання в Україну двох суднових партій американського енергетичного вугілля.

  В Україні освоїли виробництво практичних авіабомб

  В Україні опанували виробництво практичних авіаційних бомб для тренування льотного складу Повітряних Сил Збройних сил України.Передає Національний Промисловий Портал з...

  Bees Airline отримала права на чартерні рейси за 12 маршрутами в зимовий період

  Українська авіакомпанія Bees Airline отримала права на виконання чартерних рейсів з Києва та регіональних аеропортів України за 12 маршрутами в зимовий період.

  ЛКМЗ отримав вісім замовлень на виготовлення корпусів БТР-4Е

  Приватне підприємство "Лозівський ковальсько-механічний завод" вчергове обрано переможцем в тендері на виготовлення корпусів для бронетранспортерів й готується до підписання контракту з ДП...

  У Львові за кошти європейських фондів збудували новий спортивний комплекс

  У Львові на вулиці Дорога Кривчицька, 19Д відкрили сучасний спортивний зал «Боско-Арена», що входить у спортивний комплекс Салезіянського Згромадження святого Івана Боско.

  Найбільша баржа України почала працювати у порту Південний (фото)

  У порт Південний була виконана друга поставка товару буксирним складом Гермес-1 і найбільшої в Україні баржі класу "річка-море" Дніпро-AV-01 проєкту D-6000.

  У порту Чорноморська триває будівництво унікального для України двостороннього пірса (фото)

  Компанія Risoil S.A. розмістила в Facebook відеоролик, в якому демонструє прогрес у будівництві унікального для України двостороннього пірса в порту Чорноморськ.

  Зараз читають

  Україна облаштовує державний кордон з Росією на Сумщині (відео)

  На Сумщині триває активне інженерне облаштування державного кордону з Російською Федерацією.Передає Національний Промисловий Портал з...

  Для ВМС України придбали протидиверсійні гідроакустичні станції

  Між Міністерством оборони України та компанією Atlas Elektronik був підписаний контракт на постачання трьох стаціонарних гідроакустичних станцій...

  Для української армії випробовують рухому станцію очищення води «Джерело-2000»

  В інтересах Збройних сил України проводять випробування рухомої станції очищення води «Джерело-2000».Передає Національний Промисловий...

  Компанія “Радіонікс” створила унікальний наземний стенд для відпрацювання роботи винищувачів МіГ-29 (фото)

  Приватна компанія "Радіонікс" представила на виставці "Зброя та Безпека-2021" унікальний комплекс "Сапфір-С", який може одночасно бути використаний...