9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 2 Жовтня, 2023

Сім’я мексиканського мільярдера зацікавилася портами України

Відомий мексиканський архітектор Фернандо Ромеро, глобальний інвестор і представник сім’ї мільярдерів Ромеро-Слім, вважає Україну цікавим ринком для можливих інвестицій.

Як сказав Ромеро журналістам в Києві, серед цікавих йому сфер – аеропорти і морські порти, логістика, сучасні інфраструктурні проекти.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна

Він зазначив, що Україна має багато схожого з Мексикою – від значного майнового розшарування населення до близькості до більших і багатим ринків, однак йому цікавий і її внутрішній ринок, з огляду на 40 млн. Населення. Серед інших позитивних моментів він виділив досягнутий в країні прогрес за останні три роки та Угоду про асоціацію та зону вільної торгівлі з ЄС.

На думку Ромеро, сьогодні – найбільш вдалий момент для інвестування в Україну і можливої ​​реалізації проектів державно-приватного партнерства або концесії. Ромеро відвідав Одесу та Київ і ознайомився з портової інфраструктурою, столичними аеропортами, включаючи Гостомель.

Фернардо Ромеро, зять Карлоса Сліма, є директором міжнародної архітектурної фірми FR-EE, що займається промисловим дизайном. Карлос Слім Елу – мексиканський мільярдер, з 2010 по 2013 рік обіймав перший рядок в рейтингу найбагатших людей світу за версією Forbes.

Останні новини:

Зараз читають