9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 6 Лютого, 2023

Рада ратифікувала проект розвитку міського транспорту на 200 млн євро

blankВерховна Рада у вівторок, 12 квітня, 230-ма голосами прийняла закон про ратифікацію фінансової угоди між Україною та Європейським інвестиційним банком (ЄІБ) по проекту “Міський громадський транспорт” . Передає ЦТС.

Як повідомили в Мінінфраструктури, в результаті дії угоди будуть створені прийнятні умови для технічної модернізації підприємств міського громадського транспорту, це дозволить зробити більш Сучасне електротранспорт інфраструктуру і маршрутну мережу в країні.

Загальна вартість проекту становить орієнтовно 400 млн євро. Фінансувати його буде як ЄІБ, 200 млн євро від якого будуть залучені під держгарантії України (терміном на 22 роки з пільговим п’ятирічним періодом), так і Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) і / або місцевих бюджетів.

Представляючи законопроект у парламенті, заступник міністра інфраструктури з євроінтеграції Віктор Довгань зазначив, що даний проект спрямований на оновлення застарілого парку автобусів, трамваїв, тролейбусів, вагонів метрополітену, на будівництво і реконструкцію трамвайних і тролейбусних ліній, заміну тягових підстанцій, впровадження сучасних систем оплати проїзду і інформаційних систем.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають