9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 29 Листопада, 2021

Приватний інвестор анонсував модернізацію Центрального автовокзалу Києва

Інвестор, який навесні цього року придбав у держави “Київпассервіс”, до складу якого входять 6 автостанцій Києва і 18 в Київській області, найближчим часом має намір почати глобальну модернізацію столичних і обласних автовокзалів. Першим в черзі на модернізацію — Центральний автовокзал столиці.

Про це повідомив Дмитро Ожигов, директор по маркетингу “Київпассервіс”. Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

За його словами, вже отримані всі юридичні дозволи та необхідні документи на модернізацію Центрального автовокзалу Києва, готовий його план і дизайн. Представити їх громадськості планують найближчим часом.

Повідомляється, що автовокзал хочуть зробити сучасним та інноваційним, зручним як для пасажирів, так і для перевізників — з комфортною зоною очікування рейсів з сучасними фуд-кортом, інформаційними табло по всій території автовокзалу, зонами відпочинку, медичним кабінетом для допомоги пасажирам і проходження водіями автобусів передрейсового огляду.

У проєкті будуть враховані всі вимоги для користування вокзалом пасажирами з обмеженими можливостями.

Надалі передбачається будівництво готелю на території автовокзалу, організація додаткових VIP-послуг.

“Плануємо, щоб Центральний автовокзал Києва став міжнародним транспортним хабом, звідки буде відправлятися все більше і більше маршрутів не тільки в межах нашої країни, а й далеко за її межі, — заявив Ожигов. – Наша основна мета — розвиток нової європейської культури автобусних перевезень”.

В “Київпассервіс” додали, що завдання нового менеджменту підприємства — змінити погляди громадян на користування автобусними перевезеннями.

“Сучасні автовокзали, де є кондиціювання, зручні зони відпочинку, кімнати для матері та дитини, звідки відправляються перевірені транспортні засоби з водієм, що пройшов передрейсовий огляд — це сьогоднішній день цивілізованого світу. “Незрозумілі” парковки з відсутністю будь-яких умов для очікування, більше нагадують середньовічні базари — повинні відійти в минуле”, – резюмував Дмитро Ожигов.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають