9.5 C
Alba Iulia
Субота, 2 Грудня, 2023

Промислово-будівельна група “Ковальська” інвестує 5 млн євро у розширення виробництва

Промислово-будівельна група “Ковальська” планує у 2018 році збільшити виробництво тротуарної плитки та елементів для облаштування ландшафту на 30%

Обсяг інвестицій у розширення виробничих потужностей складе 5 млн євро. Також компанія вивчає можливість запуску виробництва газобетону.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна.

Зростання виробництва плитки і елементів ландшафтного дизайну бренду” Авеню “та елементів для облаштування ландшафту в 2017 році склало більше 25%. В середині 2018 року плануємо збільшити виробничі потужності на 30% у зв’язку зі стійким попитом у минулому році. Обсяг інвестицій складе близько EUR 5 млн, – повідомив гендиректор ПСГ “Ковальська”.

ПСГ “Ковальська” заснована в 2006 році та здійснює діяльність на ринку випуску товарного бетону і залізобетонних виробів з 1956 року. Компанія об’єднує 16 підприємств під брендом “Ковальська”: виробників будівельних матеріалів, будівельний комплекс, проектну організацію, компанію з обслуговування житла, компанію з управління активами, а також різнопрофільні компанії, які виступають замовниками будівництва.

Останні новини:

Зараз читають