9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 6 Лютого, 2023

Порт “Чорноморськ” планує реалізувати інвестиційний проект вартістю $250 млн

Американські та китайські інвестори зацікавлені в концесії трьох причалів в порту «Чорноморськ»

Компанія European Agro Investment Company за допомогою китайських і американських інвесторів планує взяти в концесію три причали Чорноморського морського порту, та побудувати там багатофункціональний перевантажувальний комплекс. Загальний обсяг інвестицій в проект може сягнути $250 млн.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на прес-службу Одеської ОДА.

Інвесторами готові виступити китайська фірма Touchstone Capital Group Holdings Limited і американський інвестиційний фонд Navigator Principal Investors LLC. Проектом передбачено поглиблення дна для можливості заходу суден класів Panamax і post-Panamax, переоснащення та модернізація тилових територій причалів, складів, будівництво  транспортної розв’язки в порту.

Згідно з розрахунками, кількість суден, що заходять в порт, збільшиться на 350 в рік, розрахунковий річний вантажообіг складе 10,92 млн т вантажів широкої номенклатури. Крім цього компанія European Agro Investment Company надає робочі місця для 230-250 працівників. Також гарантуються такі пункти, як збереження рівня заробітної плати, умови праці на робочому місці, соціальний пакет, все це буде збережено за портовиками, – розповіла директор European Agro Investment Company Ukraine Галина Брінзяннік.

Touchstone Capital Group Holdings Limited – китайська компанія, яка почала свою діяльність з 15 років назад, її основна концепція полягає в консолідації фінансових інструментів між Китаєм і іншими країнами світу. Компанія співпрацює з декількома китайськими державними підприємствами, а також реалізує проекти загальною вартістю понад $30 млрд.

Navigator Principal Investors LLC – інвестиційний фонд, заснований в Нью-Йорку. Він зосереджений на вкладах, перш за все, в європейський ринок. Американський фонд готовий інвестувати в українські порти та сільське господарство близько $ 100 млн. У поле зору фонду – Одеса, Миколаїв, Херсон, а також великі сільгоспвиробники.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають