9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 2 Жовтня, 2023

Польська компанія інвестуватиме у виробництво фанери на Рівненщині

На Рівненщині підприємство з виробництва фанери відвідав представник польського інвестора, який планує співпрацювати з виробником.

Про це повідомляють у Рівненській ОДА, передає Промисловий Портал з посиланням на Рівне1.

Товариство «ОДЕК» Україна – одне з найбільших підприємств із виробництва фанери не лише на Рівненщині, а й в Україні.

blank
Фото: Рівненська ОВА

Наразі компанія виробляє вдвічі більше плану. Завдяки модернізації виробництва, злагодженій роботі та попиту на українську продукцію потужність вдалося збільшити від 50 до 105 тисяч кубометрів фанери.

blank
Фото: Рівненська ОВА

З роботою підприємства ознайомилися начальник ОВА Віталій Коваль та представники польської меблевої фірми Szynaka-Meblе.

«Для області підприємство – це 1700 робочих місць і гарант економічної стабільності. Більше 160 працівників служать в лавах ЗСУ. Проте їхні місця не скорочені, їх зайняли жінки, які виконують складні операції та розуміють свою відповідальність. Такі підприємства як «ОДЕК» роблять Рівненщину меблевою столицею України. За останніх декілька років ми зайняли лідируючу позицію і продовжуємо її нарощувати. Продовжуємо розвивати меблевий кластер», – наголосив начальник ОВА Віталій Коваль.

До слова, на підприємстві працюють мешканці як з найближчих громад, так і з Волинської області. Для цього організовано доставку працівників у радіусі 80 км.

blank
Фото: Рівненська ОВА

Президент правління Szynaka-Meblе Ян Шинака розповів, що співпраця з деревообробними підприємствами на Рівненщині точно входить в їхню стратегію. Вони бачать спільне виробництво та можливості виходу на європейський і світовий ринок.

Останні новини:

Зараз читають