9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 8 Серпня, 2022

Покровський ГЗК придбав нові вантажні самоскиди «Volvo» шведського виробництва

Днями автопарк гірничо-збагачувального комбінату поповнився 4-ма новими вантажними самоскидами «Volvo» шведського виробництва

Питання поетапної заміни автопарку давно назріло на підприємстві, бо вік багатьох автомобілів досяг гранично можливого. Виходячи з цього, підприємство заклало в програму виробничо-технічного розвитку підприємства на 2017 року фінансування для придбання нових вантажних самоскидів. Комбінат вже має 11-річний позитивний досвід експлуатації техніки такого типу, тому при виборі постачальника для нової партії інших варіантів не розглядалося.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на прес-центр компанії.

З придбанням нових вантажних автомобілів-самоскидів «Volvo» версії FMX, сучасного 5-го покоління, збільшиться коефіцієнт технічної готовності автопарку. Ці самоскиди вже оснащені додатковими функціями – наприклад, вбудованими GPS-навігаторами. Виробники спеціально встановили їх в салонах автомобілів, щоб простежити за умовами роботи «Volvo» в нашому виробництві. Мотивують цей крок тим, що саме у нас на підприємстві найбільш успішний досвід експлуатації вантажних самоскидів такого типу в важких умовах кар’єра. Тому нові автомобілі протягом двох років будуть працювати в тестовому режимі, під час якого виробники вивчать поведінку «Volvo» в період роботи в умовах кар’єрів комбінату, говорить голова правління Сергій Шуваєв.

Автомобілі «Volvo» 5-го класу більш удосконалені, а також конструктивно модифіковані для зручності і ефективності експлуатації. Якщо говорити про вантажопідйомність машин нового і старого зразка, то вона не змінилася – досягає 27 тонн. А ось кузов відрізняється від попереднього не тільки яскравим помаранчевим кольором, а також типом і конструкцією перекидного механізму, які роблять автомобіль зручним в експлуатації та ремонті. Не варто забувати, що і двигун в машинах встановлено більш потужний – 420 к.с. проти 400 к.с. раніше.

З урахуванням «новачків» автопарк АТЦ тепер налічує 19 вантажних самоскидів «Volvo», котрого більш ніж достатньо для виконання завдань за технологічними перевезень і допоміжних роботах на поверхні. Екіпажі для управління новими машинами готовий, всі водії навчені і попереджені про високий рівень відповідальності.

 

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають